Dawn of Andromeda debiutuje w Steam Early Access

LM
2016/12/03 09:20
0
0

Do 8 grudnia możecie nabyć grę 10% taniej.

Jeśli mimo wielu tegorocznych premier wciąż nie znaleźliście strategii 4X w realiach science-fiction, która trafiłaby w Wasze gusta, to Dawn of Andromeda może być tym, na co czekaliście. Produkcja studia Grey Wolf Entertainment zadebiutowała właśnie w usłudze Steam Early Access i do 8 grudnia możecie ją nabyć z 10% rabatem (około 93 złote).

GramTV przedstawia:

Tytuł wydany przez Iceberg Interactive, które w swoim portfolio ma m.in. Endless Space wyróżnia przede wszystkim model rozgrywki. W przeciwieństwie do większości strategii tego typu rozgrywka odbywa się w czasie rzeczywistym z możliwością aktywnej pauzy w czasie starć z przeciwnikami. Zawartość poszczególnego scenariusza generowana jest losowo, więc nigdy nie mamy pewności, na jaką rasę czy cywilizację trafimy w ciągu gry, a także nie mamy wpływu na stopień ich rozwoju technologicznego.

Jako wytrawny strateg stajemy na czele jednej z dostępnych w grze cywilizacji, a naszym zadaniem są oczywiście eksploracja, ekspansja, eksploatacja i eksterminacja. Osadzenie mechanik powiązanych zazwyczaj ze strategiami turowymi w czasie rzeczywistym z pewnością utrudni rozgrywkę i uczyni ją bardziej dynamiczną. Produkcja oferuje zabawę jedynie w trybie dla pojedynczego gracza.

Dawn of Andromeda debiutuje w Steam Early Access

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!