Informacje

Zobacz 40 minutowy gameplay z Conan Exiles

... LM

Twórcy prezentują podstawowe mechaniki rozgrywki.

Jeśli jesteście ciekawi jak rozwija się gra survivalova osadzona w uniwersum stworzonym przez Roberta E. Howarda, to z pewnością zainteresuje Was fakt, że wczoraj studio FunCom udostępniło 40 minutowy fragment rozgrywki z Conan Exiles.

Dołączony do wiadomości materiał prezentuje jedynie kilka podstawowych mechanik rozgrywki, ale dają one obraz tego, z czym będziemy musieli się mierzyć w toku rozgrywki. Poza kreatorem postaci zobaczycie tam między innymi podstawy craftingu, walkę o przetrwanie czy budowanie schronienia. Warto zauważyć, że studio FunCom specyficznie podeszło do tematu zaspokajania potrzeb żywieniowych naszego protagonisty. W przeciwieństwie do większości tego typu tytułów, po spożyciu odpowiedniej ilości pożywienia, wskaźnik energii utrzymuje się przez pewien czas na maksymalnym poziomie.

Conan Exiles ukaże się 31 stycznia w usłudze Steam Early Access, a wiosną trafi na konsolę Xbox One. Poza typową dla gatunku rozgrywką w trybie wieloosobowym, tytuł ma zaoferować kampanię dla pojedynczego gracza.

Zobacz 40 minutowy gameplay z Conan Exiles - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?