Red Dead Redemption zmierza na PC! Tak jakby. Wszystko dzięki PlayStation Now

Patryk Purczyński
2016/11/30 19:10

Wyjątkowy prezent na tegoroczne mikołajki otrzymają właściciele PS4 i (zwłaszcza) PC. Na tych platformach będzie można zagrać w Red Dead Redemption.

Red Dead Redemption zmierza na PC! Tak jakby. Wszystko dzięki PlayStation Now

Red Dead Redemption po sześciu i pół roku od premiery wreszcie trafi na komputery osobiste! Nie stanie się to jednak za sprawą specjalnie stworzonej na tę platformę wersji a za pośrednictwem PlayStation Now. Usługa Sony pozwala na streaming gier na PS4 i PC - i właśnie na tych urządzeniach od 6 grudnia będzie można zagrać w werstern Rockstara za pośrednictwem PS Now.

Udostępniona w usłudze Sony wersja Red Dead Redemption pochodzi z PlayStation 3 i zawiera także dodatek Undead Nightmare. Po latach wyczekiwania pecetowcy dostaną więc choć namiastkę tego, czego głośno domagali się w zasadzie odkąd gra pojawiła się na rynku. Podobne postulaty pojawiły się przy okazji ogłoszenia Red Dead Redemption 2, ale na razie pozostały one bez odzewu Rockstara.

GramTV przedstawia:

Komentarze
18
Usunięty
Usunięty
04/12/2016 21:17
Dnia 01.12.2016 o 01:37, dariuszp napisał:

Xbox miał kłopoty, gra nawet miała chyba niską rozdzielczość. Na ps problemów nie było.

Pomyliłeś, to wersja na PS3 była tą gorszą. I to znacznie.

Illidian_Stormrage
Gramowicz
02/12/2016 23:14

Czyli to oznacza że aktywują usługę PS Now w Europie? Bo z tego co wiem dostępna była/jest tylko w Ameryce.

ajst90
Gramowicz
01/12/2016 16:45

Pierwszy post odnośnie słabego działania, napisałem ze swojego doświadczenia z grą, którą przeszedłem na swojej PS3. Niska rozdzielczość i bardzo widoczne spadki płynności są niestety na porządku dziennym. Najbardziej widoczne w miastach i okolicach kanionu. Niestety gry, które wyszły zarówno na PS3 jak i Xbox 360 zazwyczaj lepiej działały na tej drugiej konsoli.
Trwa Wczytywanie