Red Dead Redemption 2 na PC - jest już petycja

Katarzyna Dąbkowska
2016/10/18 17:57
24
0

Posiadacze PC też chcieliby trafić na Dziki Zachód.

Od dwóch dni Rockstar Games drażniło fanów nowymi grafikami, które zwiastowały rychłą zapowiedź Red Dead Redemption 2. W końcu postanowili nie trzymać graczy w niepewności i oficjalnie zapowiedzieli kontynuację. Produkcja ma pojawić się na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Twórcy postanowili w swoich planach ominąć PC. Użytkownicy postanowili zatem coś z tym fantem zrobić.

W sieci wystartowała strona z petycją do firmy Rockstar, w której gracze proszą twórców o to, by wydali swoją najnowszą produkcję na PC. Zbiórka podpisów trwa dopiero od kilku godzin, jednak na liście znalazło się już ponad 2 tysiące osób. Jeśli także chcecie dołączyć do grupy niezadowolonych, możecie udać się na tę stronę.

GramTV przedstawia:

Red Dead Redemption pojawiło się jedynie na konsolach, ominęło PC. Raczej nie spodziewalibyśmy się, że Rockstar zdecyduje się na wydanie kontynuacji na tę platformę. Być może jednak zmieni zdanie. Na wydanie GTA V fani musieli długo czekać.

Komentarze
24
Skelldon
Gramowicz
19/10/2016 18:03

To ja szykuję petycje, żeby The Last of Us, God of War i Yakuza pojawiły się na XBO i NX, Halo i Gears of War na PS4, Mario i Zelda na wszystkim, nawet Atari i Commodore, oraz Civilization na konsolach. Nie no, poważnie, żal mi ludzi, którzy myślą, że petycją da się załatwić wszystko. To w interesie Rockstara jest, czy wydadzą na PC czy nie. Ich gra - ich wybór. Zresztą GTA V też nie było na początku ogłoszone ani na nowe konsole, ani na PC. Sprawa jest tym bardziej śmieszna, że ta gra została ogłoszona dopiero wczoraj. Banda oszołomów...

qubuzor
Gramowicz
19/10/2016 15:15

> > Moi drodzy Pc-towcy sami sobie grób kopiecie piractwem... Teraz coraz więcej deweloperów>> > wycofuje się z PC z tego powodu... Np. W Polsce na każdą zakupioną 1 kopie gry 10> osób> > ściągnie z netu...> >>> Mowisz jakby na konsolach nie bylo piractwa. GTA V na PC sprzedalo sie w 2 milionach> egzemplarzy w mniej niz miesiac, a potem dluuuuugo utrzymywalo sie na podium top sellerow> na Steamie, wiec sorry, ale twoj argument jest inwalida.A ile sprzedało się pierwszego dnia na konsoli? Dokładnie 11.21 milionów. Trochę słabo wygląda przy tym PC. Mimo to i tak uważam, że wersja PC powstanie i wyjdzie po takim czasie jak GTAV na PC wyszło. A jak nie powstanie to oznacza, że na doświadczeniach z GTAV stwierdzą, że się nie opłaca robić portu PC.

Masquamacus
Gramowicz
19/10/2016 10:06

a ja uważam, że RDR2 wyjdzie na PC. W sklepie windows 10 xD jako xbox play anywhere, czy jakoś tak.

czaczi87
Gramowicz
19/10/2016 00:05

Co wy macie z tym piractwem? Piractwo już w zasadzie wyginęło. Konsole są niezłamane, a na PC panoszy się Denuvo, które z sukcesem ubiło ten proceder. Nawet jeśli ktoś obejdzie denuvo to dzieje się to dobre pół roku po premierze. Wtedy to już wszyscy dawno o grze zapominają. Pewną formą piractwa są te lewe konta na alledrogo za 50 zł na PS4/XO.Myślę, że R* wyda wersję PC jakiś rok po premierze konsolowych edycji. Ja naromiast dla wszystkich pecetowych graczy mam dobrą radę: Kupcie PS4, które zaraz używane będzie kosztować 800 zł. Razem z pecetem do grania daje to dostęp do wszystkich gier (oprócz tych ze stajni Nintendo).

Szara_Eminencja
Gramowicz
18/10/2016 23:47

Samers90 więcej razy wyślij tę samą wiadomość.... Moi drodzy - pisze 26 latek do osób starszych od siebie. I baśniowe statystyki. Rynek PC ma się świetnie i tylko naiwniak nie widzi potężnych obrotów. A do tego chce popierać zmyślone teorie znaną praktyką jednej firmy.

Pomson15tk
Gramowicz
18/10/2016 23:34

> Moi drodzy Pc-towcy sami sobie grób kopiecie piractwem... Teraz coraz więcej deweloperów> wycofuje się z PC z tego powodu... Np. W Polsce na każdą zakupioną 1 kopie gry 10 osób> ściągnie z netu...>Mowisz jakby na konsolach nie bylo piractwa. GTA V na PC sprzedalo sie w 2 milionach egzemplarzy w mniej niz miesiac, a potem dluuuuugo utrzymywalo sie na podium top sellerow na Steamie, wiec sorry, ale twoj argument jest inwalida.

Samers90
Gramowicz
18/10/2016 22:13

Moi drodzy Pc-towcy sami sobie grób kopiecie piractwem... Teraz coraz więcej deweloperów wycofuje się z PC z tego powodu... Np. W Polsce na każdą zakupioną 1 kopie gry 10 osób ściągnie z netu...

Samers90
Gramowicz
18/10/2016 22:13

Moi drodzy Pc-towcy sami sobie grób kopiecie piractwem... Teraz coraz więcej deweloperów wycofuje się z PC z tego powodu... Np. W Polsce na każdą zakupioną 1 kopie gry 10 osób ściągnie z netu...

Samers90
Gramowicz
18/10/2016 22:13

Moi drodzy Pc-towcy sami sobie grób kopiecie piractwem... Teraz coraz więcej deweloperów wycofuje się z PC z tego powodu... Np. W Polsce na każdą zakupioną 1 kopie gry 10 osób ściągnie z netu...

Samers90
Gramowicz
18/10/2016 22:12

Moi drodzy Pc-towcy sami sobie grób kopiecie piractwem... Teraz coraz więcej deweloperów wycofuje się z PC z tego powodu... Np. W Polsce na każdą zakupioną 1 kopie gry 10 osób ściągnie z netu...

Samers90
Gramowicz
18/10/2016 22:12

Moi drodzy Pc-towcy sami sobie grób kopiecie piractwem... Teraz coraz więcej deweloperów wycofuje się z PC z tego powodu... Np. W Polsce na każdą zakupioną 1 kopie gry 10 osób ściągnie z netu...

Samers90
Gramowicz
18/10/2016 22:11

Moi drodzy Pc-towcy sami sobie grób kopiecie piractwem... Teraz coraz więcej deweloperów wycofuje się z PC z tego powodu... Np. W Polsce na każdą zakupioną 1 kopie gry 10 osób ściągnie z netu...

dariuszp
Gramowicz
18/10/2016 21:53

No i tyle jeżeli chodzi o PC Master Race. Poddali się i grzecznie proszą :-)Owszem, akurat GTA 5 wydali ale po jakim czasie?

Imperial_officer
Gramowicz
18/10/2016 21:44

Ależ ból dupska, lol.

Axorin
Gramowicz
18/10/2016 21:25

Tak ale z tymi premierami PC to było tylko z GTA seriami. Bo jakoś Red Dead Redemption do dzisiaj nie wydali na PC

Madoc
Gramowicz
18/10/2016 20:27
Dnia 18.10.2016 o 20:18, dariuszp napisał:

Pierwsze RDR w ogóle na PC nie wyszło. Więc coś czuje że petycja na nic się nie zda. R chyba nie chce powtórzyć błędu z GTA 4 które to na PC było tragedią dłuki czas.

Tylko że rok temu wyszło GTA V, któremu technicznie nie ma czego zarzucić, więc ten argument nie ma sensu.

Pomson15tk
Gramowicz
18/10/2016 20:21

> Pierwsze RDR w ogóle na PC nie wyszło. Więc coś czuje że petycja na nic się nie zda.> R chyba nie chce powtórzyć błędu z GTA 4 które to na PC było tragedią dłuki czas.I ominąć kupę hajsu związaną z wydaniem gry na pecety? Sory, ale jakieś janusze biznesu muszą tam pracować jeśli nie wydadzą na PC.

dariuszp
Gramowicz
18/10/2016 20:18

Pierwsze RDR w ogóle na PC nie wyszło. Więc coś czuje że petycja na nic się nie zda. R chyba nie chce powtórzyć błędu z GTA 4 które to na PC było tragedią dłuki czas.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
18/10/2016 20:11

Gierka bym nie pogardził pod warunkiem, że ponownie dopieszczą wersję na pc.

Vigo36
Gramowicz
18/10/2016 20:10

mpsk2 tu nie chodzi o popularność platformy tylko o zdolność na danej platformie do spiracenia gry... Jeśli chodziłoby o popularność platformy to nikt by nie robił gier na konsole bo żadna konsola nawet nie ma na tyle mocy obliczeniowej żeby się utrzymac na rynku 10 lat nawet... W PC to nawet jak wymienisz wszystkie podzespoły to możesz zagrać w stare gry.

Sanders-sama
Gramowicz
18/10/2016 19:46

Znowu petycja? Zaiste żałosne to jest.

MisioKGB
Gramowicz
18/10/2016 19:30

> Rockstar zawsze przyjmował taką strategię, w której produkował swoją grę na najpopularniejsze> platformy, a potem na te mniej popularne, o ile w ogóle na nie produkował. Oczywiście> wyznacznikiem popularności była ilość $$ zarobiony, a nie ilość graczy.Jak wyjdzie na PC nawet rok po premierze to przynoszę w zębach do domu, pal licho mój honor :)

mpsk2
Gramowicz
18/10/2016 19:17

Rockstar zawsze przyjmował taką strategię, w której produkował swoją grę na najpopularniejsze platformy, a potem na te mniej popularne, o ile w ogóle na nie produkował. Oczywiście wyznacznikiem popularności była ilość $$ zarobiony, a nie ilość graczy.

wojtekdpo
Gramowicz
18/10/2016 19:12

Hahahaha