News

Conan Exiles zaprezentowane na gameplay-trailerze, wersja Early Access dostępna od 31 stycznia

Małgorzata Trzyna, 22.11.2016 14:45 0

Funcom zapowiedziało także, że Conan Exiles zostanie udostępnione na Xboksie One w ramach Xbox Game Preview wiosną 2017.

Nie da się ukryć, że Conan Exiles wypiękniało, odkąd zostało zapowiedziane. Niedawno mieliśmy okazję oglądać screeny z gry, a dziś Funcom udostępniło nowy gameplay-trailer, z wersji pre-Early Access. Na Wczesny Dostęp na PC poczekamy do 31 stycznia 2017, zaś posiadacze Xboksów One wypróbują grę dzięki programowi Xbox Game Preview wiosną 2017. Do sięgnięcia po Conan Exiles zachęca nowy zwiastun oraz opis, wprowadzający w klimat gry:

Jesteś sponiewieranym wygnańcem, przemierzającym barbarzyńskie pustkowia, gdzie nie ma miejsca dla słabych, a żyć mogą tylko silni. Musisz walczyć o przetrwanie, budować i dominować świat sam lub na własnym serwerze, gdzie spotkasz zarówno wrogów, jak i sojuszników w trybie wieloosobowym.

Przemierzaj rozległy świat, pełen ruin pradawnych cywilizacji i odkrywaj mroczną historię i pogrzebane sekrety, szukając sposobu na podbicie i zdominowanie tych ziem. Startujesz, nie mając nic prócz własnych rąk, za pomocą których zbudujesz proste narzędzia, broń, a później ogromne fortece i całe miasta. Uczyń z bandytów swych niewolników i łam ich wolę w Kole Bólu. Poświęcaj bijące serca swych wrogów na przesiąkniętych krwią ołtarzach swego boga, by zdobyć prawdziwą moc i chwałę. Przywołaj potężne wcielenie swego boga, który zniszczy twoich wrogów i ich domy.

Pamiętaj jednak, że w brutalnym świecie mściwych bogów, żądnych krwi kanibali i złowrogich potworów przetrwanie to coś więcej niż znajdowanie jedzenia i wody. Przeszukuj tajemnicze ruiny skrywające skarby i wiedzę, ale wiedz, że mroczne siły mogą namieszać w twoim umyśle. Przemierzaj ogromne wydmy i szukaj schronienia przed burzami piaskowymi szalejącymi na rozpalonej pustyni. Wojuj z wrogami i uwolnij swój gniew w brutalnej walce - ale przygotuj się, inaczej twoja głowa potoczy się po ziemi.

najnowsze