Informacje

Conan Exiles wypiękniało i szykuje się do styczniowego debiutu - w polskiej wersji

...

Funcom chwali się nowymi obrazkami z Conan Exiles. Wygląda na to, że ostatnie miesiące produkcji zrobiły grze naprawdę dobrze.

Conan Exiles wypiękniało i szykuje się do styczniowego debiutu - w polskiej wersji - obrazek 1

Conan Exiles został zapowiedziany przez Funcom w styczniu zeszłego roku, a gra miała ukazać się w formie wczesnego dostępu w okolicach lata. Termin zmieniono jednak na wrzesień, by po kilku dniach przesunąć go aż na przyszły rok.

Jak tłumaczył wtedy Funcom, pozyskanie dodatkowych funduszy pozwoli na lepsze dopracowanie gry przed udostępnieniem jej szerszej publiczności i wygląda na to, że producent wiedział co mówi. Otrzymaliśmy własnie pakiet nowych obrazków z Conan Exiles, a gra wygląda na nich naprawdę dobrze i znacznie lepiej niż dotychczas. W oczy rzuca się przede wszystkim ładna gra światła oraz cienia, bogata roślinność, niezłe modele postaci, urozmaicone otoczenie i przyjemne dla oka tekstury. Jeżeli chcecie zobaczyć dodatkowe screeny, na stronie Nvidia opublikowano ujęcia wykonane w wersji 360 stopni za pomocą Ansela.

Oczywiście jest szansa, że screeny są podkolorowane, a gra nie będzie wyglądać w ten sposób, ale byłoby to ryzykowne ze strony twórców, gracze nie raz udowadniali, że takich zagrań nie puszczają łatwo płazem. Mamy więc nadzieję, że Conan Exiles faktycznie będzie tak wyglądać.

Dodatkowo, jak ujawnili deweloperzy, gra w fazie wczesnego dostępu zadebiutuje w 11 językach - w tym także po polsku.

Najnowsze
Lubisz nas?