Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Dishonored 2 - jest trailer premierowy. Patch na pierwszy dzień waży 9 GB

Patryk Purczyński
2016/11/09 17:59
28
0

Pojutrze Dishonored 2 trafi do sprzedaży. Wiadomo już, ile miejsca muszą przygotować właściciele konsol na patch premierowy. Jest też nowy trailer.

Dishonored 2 - jest trailer premierowy. Patch na pierwszy dzień waży 9 GB

Bethesda Softworks udostępniła zwiastun premierowy Dishonored 2. Można powiedzieć, że to ostatni dzwonek na tego typu materiał, wszak debiut gry zaplanowany jest na najbliższy piątek, czyli pojutrze. Osoby, które zdecydowały się złożyć zamówienie przedpremierowe, kolejny rozdział z życia Corvo Attano i Emily Kaldwin mogą zacząć poznawać już od jutra. Zanim jednak przystąpią do rozgrywki, czeka ich pobranie ważącego 9 GB patcha premierowego przygotowanego dla wersji konsolowych.

Poprzedni trailer Dishonored 2 prezentowaliśmy Wam ledwie tydzień temu. Wcześniej mieliśmy okazję przybliżyć Wam wymagania sprzętowe gry.

GramTV przedstawia:

Komentarze
28
SpiralArchitect
Gramowicz
10/11/2016 16:09

Czyli szykują się wysokie oceny u recenzentów i niskie u graczy. "Świetny tytuł, tylko szkoda, że niezbyt grywalny" ;p

SpiralArchitect
Gramowicz
10/11/2016 16:09

Czyli szykują się wysokie oceny u recenzentów i niskie u graczy. "Świetny tytuł, tylko szkoda, że niezbyt grywalny" ;p

lis_23
Gramowicz
10/11/2016 15:46

Masakra ... tytuł niegrywalny.Po uruchomieniu wczytuje się jakiś pasek ok. pięć minut. Potem mam reklamy z rwącym się dźwiękiem i czarny ekran przez ponad minutę. Gdy już pojawi się menu gry mam 1 klatkę na sekundę. Udało mi się uruchomić samouczek, ale pomimo iż Steam pokazuje 60 kl/s nie da się grać, gdyż gra po prostu sie tnie i wiesza, a wygląda przy tym przeciętnie ...W10 64 bitI7-4790KGTX 107016GB RAM DDR3

lis_23
Gramowicz
10/11/2016 15:46

Masakra ... tytuł niegrywalny.Po uruchomieniu wczytuje się jakiś pasek ok. pięć minut. Potem mam reklamy z rwącym się dźwiękiem i czarny ekran przez ponad minutę. Gdy już pojawi się menu gry mam 1 klatkę na sekundę. Udało mi się uruchomić samouczek, ale pomimo iż Steam pokazuje 60 kl/s nie da się grać, gdyż gra po prostu sie tnie i wiesza, a wygląda przy tym przeciętnie ...W10 64 bitI7-4790KGTX 107016GB RAM DDR3

TFClecho
Gramowicz
10/11/2016 13:31

Ja też jestem starej daty - pamiętam czasy porządnej optymalizacji gier.

TFClecho
Gramowicz
10/11/2016 13:31

Ja też jestem starej daty - pamiętam czasy porządnej optymalizacji gier.

Sanders-sama
Gramowicz
10/11/2016 13:28
Dnia 10.11.2016 o 13:07, Fabiopirat napisał:

> Zaraz się dowiemy że grę portował 2 osobowy zespół miesiąc przed premierą, lol... > Ale chociaż jest sterowanie pod myszkę i klawiaturę, bo na tym demie które dali ogrywać > wybranym nie było nawet tego. > Ludzie którzy mają zalecane konfiguracje oglądają pokazy slajdów na Ultra, aż mnie dziwi > skąd tyle pozytywnych recenzji, nawet jak narzekają na dropy. Wiesz, nie każdy musi mieć 100fps. Jestem starej daty i mi starczy stabilne 30fps.

No właśnie, tylko że nawet tych 30 nie ma.

Sanders-sama
Gramowicz
10/11/2016 13:28
Dnia 10.11.2016 o 13:07, Fabiopirat napisał:

> Zaraz się dowiemy że grę portował 2 osobowy zespół miesiąc przed premierą, lol... > Ale chociaż jest sterowanie pod myszkę i klawiaturę, bo na tym demie które dali ogrywać > wybranym nie było nawet tego. > Ludzie którzy mają zalecane konfiguracje oglądają pokazy slajdów na Ultra, aż mnie dziwi > skąd tyle pozytywnych recenzji, nawet jak narzekają na dropy. Wiesz, nie każdy musi mieć 100fps. Jestem starej daty i mi starczy stabilne 30fps.

No właśnie, tylko że nawet tych 30 nie ma.

Fabiopirat
Gramowicz
10/11/2016 13:07

> Zaraz się dowiemy że grę portował 2 osobowy zespół miesiąc przed premierą, lol...> Ale chociaż jest sterowanie pod myszkę i klawiaturę, bo na tym demie które dali ogrywać> wybranym nie było nawet tego.> Ludzie którzy mają zalecane konfiguracje oglądają pokazy slajdów na Ultra, aż mnie dziwi> skąd tyle pozytywnych recenzji, nawet jak narzekają na dropy.Wiesz, nie każdy musi mieć 100fps. Jestem starej daty i mi starczy stabilne 30fps.

Fabiopirat
Gramowicz
10/11/2016 13:07

> Zaraz się dowiemy że grę portował 2 osobowy zespół miesiąc przed premierą, lol...> Ale chociaż jest sterowanie pod myszkę i klawiaturę, bo na tym demie które dali ogrywać> wybranym nie było nawet tego.> Ludzie którzy mają zalecane konfiguracje oglądają pokazy slajdów na Ultra, aż mnie dziwi> skąd tyle pozytywnych recenzji, nawet jak narzekają na dropy.Wiesz, nie każdy musi mieć 100fps. Jestem starej daty i mi starczy stabilne 30fps.

Sanders-sama
Gramowicz
10/11/2016 11:13

Zaraz się dowiemy że grę portował 2 osobowy zespół miesiąc przed premierą, lol...Ale chociaż jest sterowanie pod myszkę i klawiaturę, bo na tym demie które dali ogrywać wybranym nie było nawet tego.Ludzie którzy mają zalecane konfiguracje oglądają pokazy slajdów na Ultra, aż mnie dziwi skąd tyle pozytywnych recenzji, nawet jak narzekają na dropy.

Sanders-sama
Gramowicz
10/11/2016 11:13

Zaraz się dowiemy że grę portował 2 osobowy zespół miesiąc przed premierą, lol...Ale chociaż jest sterowanie pod myszkę i klawiaturę, bo na tym demie które dali ogrywać wybranym nie było nawet tego.Ludzie którzy mają zalecane konfiguracje oglądają pokazy slajdów na Ultra, aż mnie dziwi skąd tyle pozytywnych recenzji, nawet jak narzekają na dropy.

fenr1r
Gramowicz
10/11/2016 10:26

Przykre. Pierwsza cześć działała bardzo dobrze. Zresztą DOOM z tego roku też wygląda dobrze i działa świetnie, a to chyba ten sam silnik.

fenr1r
Gramowicz
10/11/2016 10:26

Przykre. Pierwsza cześć działała bardzo dobrze. Zresztą DOOM z tego roku też wygląda dobrze i działa świetnie, a to chyba ten sam silnik.

Face7
Gramowicz
10/11/2016 09:42

Patrzę na tą grę, na ten trailer i dalej nie rozumiem skąd takie chore wymagania.

Face7
Gramowicz
10/11/2016 09:42

Patrzę na tą grę, na ten trailer i dalej nie rozumiem skąd takie chore wymagania.

Deatheron
Gramowicz
10/11/2016 08:58

Poranek i dzisiaj już na Steamie ''mixed'' (376 + / 200 -). Praktycznie nikt nie narzeka na grę z komentarzy na głównej a tylko na słabą optymalizację.

Deatheron
Gramowicz
10/11/2016 08:58

Poranek i dzisiaj już na Steamie ''mixed'' (376 + / 200 -). Praktycznie nikt nie narzeka na grę z komentarzy na głównej a tylko na słabą optymalizację.

Sanders-sama
Gramowicz
09/11/2016 21:01

Póki co, jest mowa o patchu na konsolach, nic o tym że będzie na PC.

Sanders-sama
Gramowicz
09/11/2016 21:01

Póki co, jest mowa o patchu na konsolach, nic o tym że będzie na PC.

Fabiopirat
Gramowicz
09/11/2016 20:53

> No właśnie jeszcze day one patcha nie poinstalowali, a skoro tyle zajmuje to pewnie jest> wazny.>> Mam nadzieje, ze na 1070 bedzie smigacDokładnie, oni grają bez day one patch

Fabiopirat
Gramowicz
09/11/2016 20:53

> No właśnie jeszcze day one patcha nie poinstalowali, a skoro tyle zajmuje to pewnie jest> wazny.>> Mam nadzieje, ze na 1070 bedzie smigacDokładnie, oni grają bez day one patch

Lukas_172
Gramowicz
09/11/2016 20:22

No właśnie jeszcze day one patcha nie poinstalowali, a skoro tyle zajmuje to pewnie jest wazny.Mam nadzieje, ze na 1070 bedzie smigac

Lukas_172
Gramowicz
09/11/2016 20:22

No właśnie jeszcze day one patcha nie poinstalowali, a skoro tyle zajmuje to pewnie jest wazny.Mam nadzieje, ze na 1070 bedzie smigac

Deatheron
Gramowicz
09/11/2016 20:14

> Póki co, steamowe recenzje nie nastrajają pozytywnie (jedni stękają że mają 40FPSów,> drudzy że tnie ale i tak nie żałują, trzeci że wszystko gra jak należy)... Dobrze że> się wstrzymałem, jeden Arkham Knight mi wystarczy do końca życia.118+ / 20- na Steamie, Very Positive. Moim zdaniem jest dobrze jak na premierę. Pojawią się pacze i będzie lepiej.

Deatheron
Gramowicz
09/11/2016 20:14

> Póki co, steamowe recenzje nie nastrajają pozytywnie (jedni stękają że mają 40FPSów,> drudzy że tnie ale i tak nie żałują, trzeci że wszystko gra jak należy)... Dobrze że> się wstrzymałem, jeden Arkham Knight mi wystarczy do końca życia.118+ / 20- na Steamie, Very Positive. Moim zdaniem jest dobrze jak na premierę. Pojawią się pacze i będzie lepiej.

Sanders-sama
Gramowicz
09/11/2016 19:43

Póki co, steamowe recenzje nie nastrajają pozytywnie (jedni stękają że mają 40FPSów, drudzy że tnie ale i tak nie żałują, trzeci że wszystko gra jak należy)... Dobrze że się wstrzymałem, jeden Arkham Knight mi wystarczy do końca życia.

Sanders-sama
Gramowicz
09/11/2016 19:43

Póki co, steamowe recenzje nie nastrajają pozytywnie (jedni stękają że mają 40FPSów, drudzy że tnie ale i tak nie żałują, trzeci że wszystko gra jak należy)... Dobrze że się wstrzymałem, jeden Arkham Knight mi wystarczy do końca życia.