Felieton

Call of Duty: Modern Warfare Remastered będzie sprzedawana samodzielnie?

LM , 30 października 2016 11:40 6

W Windows Store pojawiła się strona gry.

Jak zapewne wiecie premiera Call of Duty: Modern Warfare Remastered wyznaczona jest na 4 listopada, a gra na rynek trafi wraz z najnowszą odsłoną serii o podtytule Infinite Warfare. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że w sklepie Microsoftu pojawiła się strona poświęcona zremasterowanej edycji Modern Warfare. W opisie gry znajdziemy adnotację, że produkt jest dostępny jedynie w zestawie z cyfrowymi edycjami Legacy i Deluxe Call of Duty: Infinite Warfare, aczkolwiek fakt, że poświęcono jej osobną stronę może oznaczać, że jakiś czas po premierze będziemy mogli zakupić produkt poza zestawem.

Oczywiście na chwilę obecną to tylko domniemania i nie mamy żadnej oficjalnej decyzji wydawcy w tej sprawie. Pozostaje liczyć na to, że sprzedaż gier w zestawie to tylko zabieg marketingowy mający na celu podniesienie sprzedaży najnowszej odsłony serii w pierwszych tygodniach po premierze.

Rzućcie okiem na najnowszy zwiastun gry, a jeśli zastanawiacie się czy po dziewięciu latach Modern Warfare jest w stanie przykuć do ekranu na długie godziny, to z pewnością zainteresuje zapowiedź zremasterowanej edycji, którą przygotował dla Was Adam.

Kampania single player w najnowszym Call of Duty potwierdzona
Spyro Reignited Trilogy zmierza na Nintendo Switch?
Plotka: Remake Resident Evil 3 może trafić na rynek przed Resident Evil 8
Powstało Winterborn Games – niezależne studio byłych pracowników Infinity Ward
najnowsze