Gadgetzan nowym dodatkiem do Hearthstone?

LM
2016/10/25 11:00
5
0

Na profilu Hearthstone w serwisie Twitter pojawił się wpis, który pozwala sądzić, że Blizzard szykuje nowy dodatek do gry.

Gadgetzan nowym dodatkiem do Hearthstone?

Wszystko wskazuje na to, że Blizzard przygotowuje kolejny dodatek do Hearthstone: Heroes of Warcraft . Na profilu gry pojawiło się zdjęcie, które możecie zobaczyć powyżej. Gadgetzan to stworzone przez gobliny miasto, które stanowi punkt wymiany pomiędzy goblinami i gnomami. Biorąc pod uwagę ten czynnik możemy przypuszczać, że to właśnie one będą tematem najnowszego rozszerzenia. Dodatkowo jeśli przybliżymy zdjęcie, to zauważymy, że wokół obrazka jest ramka utworzona z tekstu. Wczytując się w jego treść możemy dowiedzieć się o licznych okropnościach jakie tam na nas czekają i jest duża szansa, że zawarte tam frazy posłużą za nazwy kart, które pojawią się w grze wraz z dodatkiem.

GramTV przedstawia:

Kilka dni temu na reddicie pojawił się wątek nowego dodatku do Hearthstone . Jeden z użytkowników forum wyznał, że w poszukiwaniu przecieków na temat dodatków dotarł do informacji, że Blizzard wykupił domenę gadgetzan.com, co wraz z opublikowanym na profilu gry tweetem jasno wskazuje, że coś jest na rzeczy.

Prawdopodobnie zapowiedź dodatku pojawi się na tegorocznym Blizzconie, aczkolwiek w przypadku Zamieci ciężko cokolwiek przewidzieć. Pozostaje nam czekać i szykować się do wprowadzenia zmian w swoich taliach.

Komentarze
5
MisticGohan_MODED
Gramowicz
25/10/2016 21:58

Kurde... potwierdzone.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
25/10/2016 21:58

Kurde... potwierdzone.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
25/10/2016 18:42

Ale to by było kretyńskie zrobić znowu takie GvG... a przecież mówiło się, że nowy dodatek (który zresztą wychodzi w grudniu) miał być związany ze starożytnymi tytanami ;/
Trwa Wczytywanie