Uniwersum Metro 2033: Człowiek obiecany - posłuchaj fragmentów najnowszej powieści Pawła Majki

Małgorzata Trzyna
2016/10/24 15:30
0
0

Fani Uniwersum Metro 2033 już 9 listopada będą mogli znów przenieść się do Krakowa, roku 2033, sięgając po powieść Człowiek obiecany.

Uniwersum Metro 2033: Człowiek obiecany - posłuchaj fragmentów najnowszej powieści Pawła Majki

Wydawnictwo Insignis ogłosiło, że najnowsza książka z serii Uniwersum Metro 2033 - Człowiek obiecany - ukaże się 9 listopada 2016. Jej autorem jest Paweł Majka, dwukrotny laureat nagrody Zajdla. Powieść zabierze czytelników do Krakowa, roku 2033.

GramTV przedstawia:

Horda jednomyślnych pod wodzą Króla dokończyła dzieła Pożogi. Zabrała ze sobą i poprowadziła ku zagładzie większość z tych, którym udało się przetrwać pierwszy kataklizm. Nowa Huta opustoszała: upadła Federacja i Muzeum. Kombinat poniósł ogromne straty, a ze wschodu, z radioaktywnej pustyni ciągną nowe przerażające formy życia. Jedyną nadzieją jest nienarodzone dziecko Króla i Ewy - za wszelką cenę należy je sprowadzić do Kombinatu. Chętnych by posiąść dziecko jest jednak więcej, a najpotężniejsza z nich wydaje się istota, która zamieszkała pod Wawelem.

Z okazji zbliżającej się premiery, Insignis przygotowało również fragmenty audio książki Człowiek obiecany, w interpretacji Krzysztofa Gosztyły. Zapraszamy do posłuchania!


Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!