Felieton

Kolejna aktualizacja Dark Souls III ukaże się w najbliższy piątek

Małgorzata Trzyna, 18 października 2016 14:05 0

Patch zwiększy m.in. równowagę w przypadku ciężkich zbroi i broni, poprawi animacje oraz naprawi różne błędy.

Jeszcze przed premierą dodatku Ashes of Ariandel do Dark Souls III doczekamy się patcha, wprowadzającego szereg rozmaitych poprawek. Aktualizacja, oznaczona numerem 1.08, ma zostać wydana w najbliższy piątek, 21 października. W związku z tym tryb online będzie niedostępny w godzinach 3:00 - 5:00 (PS4), 3:00 - 9:00 (Xbox One) i 10:00 - 12:00 (Steam).

Wśród planowanych zmian znajdziemy m.in. zwiększenie równowagi (poise) w przypadku ciężkich broni i zbroi. Jest to o tyle istotne, że statystyka ta jak dotąd miała niewielkie znaczenie. From Software zapowiedziało również poprawienie animacji różnych rodzajów broni: młotów, mieczy dwuręcznych, toporów, pięści i kos. Dodatkowo, w grze zostaną naprawione różne błędy, związane z używaniem broni czy automatycznym przełączaniem się między celami. Postacie kobiece nie będą też już podatne na obrażenia od kontrataków podczas niektórych animacji poruszania się. Zostanie naprawiony również błąd powodujący, że Patches i Greirat (wysłany na kradzież po pokonaniu wszystkich bossów) nie wracali. Szczegółową listę poprawek można znaleźć na Facebooku.

Ogromne zainteresowanie planszowym Bloodborne'em
Sekiro: Shadows Die Twice - żadna gra From Software nie sprzedawała się tak dobrze drogą cyfrową
Sekiro: Shadows Die Twice ukończone na bongosach
Sferis.pl gra z Bandai na tegorocznym Pyrkonie
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.