Dark Souls III: Ashes of Ariandel - zobacz zwiastun nowego DLC

Małgorzata Trzyna
2016/08/24 16:40
12
0

Na Ashes of Ariandel poczekamy do 25 października. Będzie to pierwsze z dwóch zapowiedzianych DLC do Dark Souls III.

Popiele... wejdź do świata pokrytego śniegiem i pokonaj zło, które bezcześci te ziemie. Zdobądź nowe zestawy zbroi, broni i zaklęć dodanych w Dark Souls III: Ashes of Ariandel, które pomogą ci odkryć nową lokację. Weterani PvP w Dark Souls będą mogli skorzystać z nowych funkcji i przetestować swe umiejętności w walce z innymi graczami - głosi krótki opis wideo.

GramTV przedstawia:

Film pozwala zobaczyć nową lokację - Ariandel - czyli zamarzniętą krainę, gdzie szaleją burze śnieżne, a gęsta mgła sprawia, że trudno dostrzec wrogów w oddali. Lokacja ta przywodzi na myśl Painted World of Ariamis z Dark Souls (warto zwrócić uwagę na most). Wideo prezentuje także nowych przeciwników, z którymi przyjdzie się nam zmierzyć, nie zabraknie wśród nich zmutowanych, pokracznych stworzeń jak i dzikich zwierząt - wilków. Są też nowi bossowie, stosujący specjalne, zaawansowane ataki. Fani, którzy mieli okazję zagrać w podstawową wersję gry, z pewnością rozpoznają też znanych wrogów i lokacje. Warto przyjrzeć się bliżej również fragmentom, gdzie pokazano nową broń i czary.

Dark Souls III: Ashes of Ariandel ukaże się 25 października na PC, PS4 i Xboksie One.

Komentarze
12
Usunięty
Usunięty
25/08/2016 16:43

O, widzę, że polaczki cebulaczki narzekają na coś o czym nie mają pojęcia :D. We wszystkich trailerach do DLC w DS2 i Bloodborne byli pokazani bossowie z "podstawek". W tym przypadku ma to znaczenie, gdyż wszystkie zaprezentowane postaci są ze sobą spokrewnione :)

Usunięty
Usunięty
25/08/2016 15:38

Oj tam, oj tam, marudzicie :P Będzie dobrze - więcej solsów w solsach. Na trójce cały czas bawię się fenomenalnie a jak w dodatkach wyniucham jeszcze więcej odniesień do 1 i 2 to się chyba zamlaskam XD

Usunięty
Usunięty
25/08/2016 10:19

A ja uważam, że pokazanie bossów z podstawki ma tutaj pewne kluczowe, być może, znaczenie. Nie pokazano ich dlatego, że "o patrzcie, dostaną po jednym nowym ataku". Tutaj trzeba się zagłębić co nieco w lore. W trailerze są takie dwa elementy, które mogą niektórym przypomnieć pierwsze Dark Souls - 4 bossów i wielkie naczynie. A co było jako tako celem Dark Souls? Zdobycie Dusz Władzy i wypełnienie nimi Naczynia Władzy (czy jak się to tam po polsku nazywało, o Lordvessel chodzi). Podejrzewam, że całe to DLC będzie jako tako krążyć wokół tego - ten biczujący się boss klęczy przed naczyniem, potem widać, jak do tego naczynia spływa krew (po flashbackach z bossami), następnie ten sam boss krzyczy i na koniec jest pokazana walka z nim, w trakcie której on (ona?) jako broni używa właśnie tego naczynia! (a następnie wylewa na gracza jego zawartość).

taranssj4
Gramowicz
25/08/2016 08:36

> Ta gra to koszmar. Literalnie: pierwszy raz w mojej historii grania w gry na konsolach> (niemal 20 lat) dałem się ponieść hype''owi i wydałem aż 173 zł na coś, za co nie dałbym> ani złotówki. Ta gra wygląda jak te wszystkie niezliczone japońskie slaszery z ps2. Zmuszałem> się do grania w ten szit przez 2 godziny, starając się odkryć jakąś głębię, albo licząc,> że zrobi się ciekawie. Nie dostrzegłem nic. Ludzie, to na prawdę Wam się podoba? Ja pamiętam> jak takie gry zalewały rynek kilkanaście lat temu, nikt nie zwracał na nie uwagi. Gdyby> ten szit kosztował adekwatnie do zawartości - 60 zł, uznałbym to za zwyczajną pomyłkę.> Ale 173 zł? Za grę na poziomie budżetówek z ps2? I jeszcze ten wszechobecny hype? Czy> to jakaś zbiorowa paranoja?Poza Dark Souls nie ma gry na rynku która oferowałaby taki model walki. Zmieniasz broń, masz całkowicie nowy zestaw ruchów, w dodatku średniowieczne klimaty. Cóż, pomimo że nie jest to gra idealna, to jednak pod kątem właśnie walki jest wyjątkowa.

Usunięty
Usunięty
25/08/2016 06:55

Niezła próba trollingu, naprawdę. Ale troszkę za bardzo po bandzie, żeby wyglądała na wiarygodną :D

Usunięty
Usunięty
25/08/2016 02:22

Ta gra to koszmar. Literalnie: pierwszy raz w mojej historii grania w gry na konsolach (niemal 20 lat) dałem się ponieść hype''owi i wydałem aż 173 zł na coś, za co nie dałbym ani złotówki. Ta gra wygląda jak te wszystkie niezliczone japońskie slaszery z ps2. Zmuszałem się do grania w ten szit przez 2 godziny, starając się odkryć jakąś głębię, albo licząc, że zrobi się ciekawie. Nie dostrzegłem nic. Ludzie, to na prawdę Wam się podoba? Ja pamiętam jak takie gry zalewały rynek kilkanaście lat temu, nikt nie zwracał na nie uwagi. Gdyby ten szit kosztował adekwatnie do zawartości - 60 zł, uznałbym to za zwyczajną pomyłkę. Ale 173 zł? Za grę na poziomie budżetówek z ps2? I jeszcze ten wszechobecny hype? Czy to jakaś zbiorowa paranoja?

Usunięty
Usunięty
24/08/2016 21:36

Sam nie wiem dlaczego pokazali bossów z podstawki. Albo jako zapchaj dziurę (ich ataki są wyciągnięte z podstawki i nic nowego nie pokazują), albo w dodatku będzie mocne nawiązanie do tych właśnie bossów. I czy aby nie pojawił się tam Cornyx of the Great Swamp? Jestem pewien, że to on. Obawiam się, że nowa mapa nie będzie zbyt dużych rozmiarów.

Usunięty
Usunięty
24/08/2016 20:41

To DLC wygląda na odgrzewanego kotleta, oby tak nie było!

taranssj4
Gramowicz
24/08/2016 20:03

Ja jestem pozytywnie zaskoczony po niepokojących przeciekach że miałaby być tylko arena PVP...Tak sobie myślę że pokazują bossów z podstawki bo może dostaną nowe ruchy/ataki, przez co ponowne ich pokonanie będzie świeżym doznaniem? No nie wiem...Nie jest źle moim zdaniem, może nowa mapka będzie przypominała Pomalowany Świat Ariamis..

Usunięty
Usunięty
24/08/2016 19:00

Zawiodłem się na tym trailerze, za mało mówi o tym co dostaniemy, po co znowu pokazują bossów z podstawki wtf? Mam nadzieję, że DLC w przeciwieństwie do trailera będzie przynajmniej w połowie tak dobre jak AotA do DaS1. Kocham, ba ubóstwiam twory pana Hidetaki, ale po trailerze jestem pełen obaw co do jakości DLC zwłaszcza że sama podstawka mnie troszkę rozczarowała.

Pajonk78
Gramowicz
24/08/2016 18:20

Trailer DLC, w którym pojawia się 3-4 bossów z podstawki... Smutne to troszkę. :/

Usunięty
Usunięty
24/08/2016 17:44

Dupy nie urywa. Trochę trąci zamarzniętym DLC z dwójki. Zobaczymy, gdy się ukaże.