Informacje

World of Warcraft – patch 7.1 „Return to Karazhan” jeszcze w tym miesiącu

... LM

Już 26 października w grze pojawi się nowa zawartość.

Na oficjalnej stronie Blizzarda pojawiła się zapowiedź nadchodzącej aktualizacji do World of Warcraft. Patch 7.1 opatrzony tytułem Return to Karazhan ukaże się 26 października. Pierwsze wzmianki o planowanej aktualizacji pojawiły się jeszcze w sierpniu, zanim najnowszy dodatek do gry – Legion – trafił na rynek.

Z dniem aktualizacji w grze pojawi się tytułowy Karazhan jako lokacja dla pięciu graczy, na których będzie oczekiwało dziewięciu potężnych bossów. Warto zaznaczyć, że wprowadzenie do gry nowego lochu nie będzie wiązało się z usunięciem starego Karazhan’u. Poza tym grę ubogaci zapowiedziany na tegorocznych targach gamescom rajd Trial of Valor, do którego dostęp będzie możliwy pomiędzy obecnymi głównymi instancjami gry, czyli The Emerald Nightmare i The Nighthold. Spotkamy tam trzech bossów: Odyna, Guarma i Helyę, których możecie zobaczyć na filmie załączonym do wiadomości. Patch 7.1 posunie też naprzód wątek Suramaru.

Wygląda na to, że Blizzard zachęcony sukcesem ostatniego dodatku nie pozwoli gaczom się nudzić. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o nadchodzącej aktualizacji to obejrzyjcie materiał filmowy, na którym nowy reżyser gry – Ion Hazzikostas – odpowiada na najczęściej zadawane pytania.

Najnowsze
Lubisz nas?