Informacje

Diablo bez przyszłości?

... LM

W harmonogramie zbliżającego się Blizzconu zabraknie rozmów dotyczących przyszłości kultowej serii hack’n’slashy Zamieci.

Diablo bez przyszłości? - obrazek 1

Blizzard opublikował harmonogram Blizzconu 2016, który wystartuje w kalifornijskim Anaheim już 4 listopada. W czasie konwentu obędą się liczne panele dyskusyjne, gdzie poza rozmowami z twórcami każdej z gier poruszone zostaną kwestie rozwoju każdego z promowanych przez Blizzard tytułów. Przeglądając zestawienie spotkań od razu rzuca się w oczy to, jak mało czasu poświęcono Diablo, a przede wszystkim, że twórcy nie mają zamiaru rozmawiać na temat dalszego rozwoju gry. Oczywiście podczas konwentu ma odbyć się przyjęcie z okazji 20-lecia marki, aczkolwiek wątpliwe jest, by twórcy podczas imprezy poruszali wspomnianą kwestię.

Najnowsza odsłona Diablo od wydania rozszerzenia Reaper of Souls została pozostawiona raczej bez większego zainteresowania deweloperów, jeśli nie liczyć kolejnych sezonów rankingowych i drobnych aktualizacji. Wygląda na to, że Blizzard powoli odsuwa się od marki lub szykuje w związku z nią coś, co na razie chce utrzymać w tajemnicy. Który scenariusz jest bardziej prawdopodobny? Dajcie znać co o tym sądzicie.

Najnowsze
Lubisz nas?