Słuchawki HyperX CloudX otrzymają specjalną wersją inspirowaną Gears of War 4

Paweł Pochowski
2016/09/20 19:15
1
0

Od razu uprzedzamy o sporej cenie sprzętu, która idzie w parze z estetycznym wyglądem i wysoką jakością wykonania.

Słuchawki HyperX CloudX otrzymają specjalną wersją inspirowaną Gears of War 4

CloudX Revolver to bardzo zaawansowane słuchawki firmy HyperX stworzone z myślą o konsoli Xbox One. Jeżeli zastanawialiście się nad ich kupnem lub ogólnie przymierzacie się do nabycia słuchawek działających z Xboksem, a dodatkowo lubicie Gears of War i zacieracie już ręce z myślą o nowej części możecie zastanowić się nad nabyciem specjalnej, limitowanej wersji sprzętu właśnie z logo gry. Ich nazwa jest lekko przydługawa - HyperX CloudX Revolver Gears of War, ale design oraz paramtetry techniczne wzbudzają podzwi. A cena szok.

- Zestaw słuchawkowy dla graczy HyperX CloudX Revolver Gears of War został zaprojektowany we współpracy z firmami Microsoft i The Coalition. Cechuje go charakterystyczny dla gry Gears of War surowy design, który idealnie współgra z konsolą Xbox One S Gears of War 4 Limited Edition 2TB oraz z bezprzewodowym kontrolerem Xbox One Gears of War Crimson Omen Limited Edition. Jest to licencjonowany zestaw słuchawkowy do konsoli Xbox, przetestowany i zatwierdzony przez firmę Microsoft, także pod kątem zgodności z funkcjami systemu Windows - czytamy w informacji prasowej.

Producent zachwala sprzęt, infromując o 4-biegunowym złączu jack, 2-metrowym przedłużaczu oraz dźwięku studyjnej klasy umożliwiającym usłyszenie przeciwnika z większych odległości. Wygląda na to, że po HyperX CloudX Revolver Gears of War spodziewać możemy się także wygody użytkowania - pałąk obity jest prawdziwą skórą oraz "wielokrotnie nagradzaną, wysokiej jakości pianką zapamiętującą kształt ucha, używaną od lat przez firmę HyperX." Całość uzupełnia odłączany mikrofon, co mogę osobiście polecić, bo korzystam z podobnego rozwiązania w Creative Fatality Gaming HS-800 i jest bardzo wygodne.

GramTV przedstawia:

Sprzęt wykonany jest w czerwonym kolorze, co chyba nie dziwne, z logo Gears of War po obu stronach. Powyżej i poniżej wrzucamy kolejne zdjęcia, a specyfikację techniczną możecie sprawdzić na oficjalnej stronie. Niestety, jak na sprzęt w limitowanej edycji cena poraża i wynosi aż 599 złotych.

Komentarze
1
czaczi87
Gramowicz
20/09/2016 21:38

"CloudX Revolver to bardzo zaawansowane, bezprzewodowe słuchawki"... - Coś się Wam chyba pomyliło. To jest sprzęt na kablu.Szukam czegoś fajnego bezprzewodowego, koniecznie z bluetooth by można było bezproblemowo sparować smartfona. Może mi ktoś polecić jakiś headset do 500-600 zł?