Nintendo NX bez blokady regionalnej?

Katarzyna Dąbkowska
2016/09/02 15:14
2
0

Pojawiają się nowe informacje na temat konsoli Nintendo.

Nintendo NX bez blokady regionalnej?

Nintendo NX nadal jest owiane tajemnicą. Konsola, miejmy nadzieję, zostanie oficjalnie zapowiedziana już wkrótce, jednak do tej pory wieści o niej bazują jedynie na wyciekach do sieci. Ostatnio mówiło się o tym, że do sprzętu przyczepiane będą kontrolery. Po ich przyczepieniu będziemy mogli skorzystać z przycisków, by grać na konsoli.

Ale to nie koniec plotek. Według osób, które mają już do czynienia z wersją deweloperska konsoli, Nintendo NX ma być pozbawione blokady regionalnej. Można by powiedzieć, że opcja ta tyczy się wyłącznie tej edycji nowych konsol od Wielkiego N. Nowy raport Let's Play Video Games podkreśla jednak, że deweloperzy nic nie wiedzą o nakładaniu przez Nintendo blokady regionalnej na konsumenckie wersje NX. Innymi słowy - są spore szanse na to, że taka blokada się jednak nie pojawi.

GramTV przedstawia:

Nintendo ma zamiar wypuścić NX na rynek w marcu przyszłego roku. Być może zatem już niedługo będziemy mogli zobaczyć nową konsolę. Aktualnie, jak już wspominaliśmy, opieramy się jedynie na plotkach.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
03/09/2016 13:50

Blokada regionalna to choroba konsol. Przekonałem się o tym logując się na amerykańskie konto na Xboksie 360. Trafił mnie szlag...

KadwaO
Gramowicz
02/09/2016 17:56

ciekawe czy brak blokady regionalnej będzie równał brakowi wyciętego kontentu :)