Multiplayerowa beta Titanfalla 2 nie dla PC

Patryk Purczyński
2016/08/16 11:08
7
0

Respawn Entertainment postanowiło, że zamknięte testy wieloosobowego trybu Titanfalla 2 na razie zostaną przeprowadzone jedynie na konsolach.

Multiplayerowa beta Titanfalla 2 nie dla PC

- Nie musimy testować gry na wszystkich platformach, by mieć pewność, że jesteśmy na właściwej ścieżce ku premierze - przekonuje Vince Zampella. Respawn Entertainment ogłosiło, że nie będzie przeprowadzało zamkniętych testów trybu multiplayer Titanfalla 2 na komputerach osobistych. Taka pewność już nie raz okazywała się zwodnicza, a w ostatecznym rozrachunku cierpieli na tym gracze. Studio ma jednak bardziej skonkretyzowane powody, dla których nie udostępnia bety na pecetach.

- Nadal wiele rzeczy poprawiamy, nie sprawdzaliśmy gry pod kątem kompatybilności z szeroką grupą sprzętów - kartami wideo, procesorami itd. Mówiąc szczerze, nie jesteśmy jeszcze na etapie, w którym moglibyśmy się z tym uporać. Nadal ulepszamy grę. Nie wykonaliśmy też wystarczającej pracy, by w pełni wspierać naszą minimalną konfigurację na pecetach - wyjawia Zampella.

GramTV przedstawia:

- Poza tym, fabuła z trybu dla jednego gracza ma pewne wspaniałe sekrety, które chcemy zachować w tajemnicy do premiery. Musimy więc obawiać się również przecieków. Nasi wyjątkowo dociekliwi gracze pecetowi udowodnili w przeszłości, że przekopią wszystko co mogą. Jest więc ryzyko, że mogliby zepsuć komuś zabawę w trybie single-player. Zdajemy sobie sprawę, że to spore rozczarowanie dla pecetowców, ale czujemy, że to pozwoli nam skoncentrować się na prawdziwym celu tego testu technicznego, jakim jest stabilność serwerów i skalowalność - dodaje szef Respawn Entertainment.

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
16/08/2016 16:39
Dnia 16.08.2016 o 16:12, Golic napisał:

Ból pupki widzę u góry że nie wypróbujemy? :) Akurat Titanfall byl jedna z najlepiej zoptymalizowanych gier na PC

Ale jestes swiadom tego ze w testowaniu wersji beta, chodzi nie tylko o optymalizacje?

Dnia 16.08.2016 o 16:12, Golic napisał:

Ten sam silnik, ten sam poziom graficzny, Source to silnik stworzony na PC.

A sa silniki stworzone na konsolach? :)

Dnia 16.08.2016 o 16:12, Golic napisał:

Bardziej bylbym za tym ostatnim argumentem. PC race lubi psuc zabawe reszcie wiec decyzja jak najbardziej sluszna.

Wez moze pisz po ludzku, bo nie mam pojecia o co Ci chodzi? Ze co, chodzimy po domach i psujemy zabawe konsolowcom, czy jak?Edit..."Graczem PC bylem jak jeszcze kulkami z nosa strzelales." - Wnioskujac po tej wypowiedzi to szczerze watpie zebys mial wiecej niz nascie lat.

zadymek
Gramowicz
16/08/2016 16:38

Znaczy port PC to gniot i techniczny koszmarek, więc boja się zrazić PC-towców do gry przed premierą. Przyjąłem, bez zakupu. No, to czekam, aż trafi do Game Time ;)

Usunięty
Usunięty
16/08/2016 16:35

Graczem PC bylem jak jeszcze kulkami z nosa strzelales. I nawet teraz obstawiam ze zniszczylbym Cie na klawiaturze + myszce.A platformy mam 4-5 vs Twoja jedna poza ktora swiata nie widzisz.
Trwa Wczytywanie