Championship Manager 17 trafiło na urządzenia mobilne

Małgorzata Trzyna
2016/08/11 17:15
0
0

Fani gier z gatunku piłkarskich menadżerów mogą już pobrać bezpłatnie Championship Manager 17 na iOS lub Androida.

Championship Manager 17 trafiło na urządzenia mobilne

Championship Manager 17 pozwala wcielić się w menadżera klubu piłkarskiego. Zadanie graczy polega na odpowiednim zarządzaniu zawodnikami, przygotowywaniu treningów i opracowywaniu strategii przed meczami. Oczywiście, ograniczony budżet nie pozwala zaszaleć, a zatem musimy rozważnie kupować obiecujących piłkarzy i sprzedawać innym klubom tych, których już nie będziemy potrzebowali.

GramTV przedstawia:

Square Enix przygotowało 450 licencjonowanych klubów z 15 krajów, 25 lig (w tym English Premier League, La Liga, Bundesliga & Serie A) oraz dziesiątki tysięcy zawodników. Dzięki uaktualnionej bazie danych, zwiększonemu poziomowi realizmu, łatwiejszemu w obsłudze interfejsowi oraz dodaniu asystentów mogących wyręczyć nas w niektórych obowiązkach, zarządzanie własnym klubem jest nie tylko przyjemne, ale też pozwala poczuć się jak prawdziwy, piłkarski menadżer.

Championship Manager 17 jest dostępne do pobrania z Google Play i App Store. Gra oparta jest na modelu free-to-play i jest świetną alternatywą dla płatnej serii Football Manager na urządzeniach mobilnych.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!