Twórcy Terraria: Otherworld zapowiadają liczne zmiany w grze

Małgorzata Trzyna
2016/07/31 16:10

Po długim milczeniu, studio Re-Logic ogłosiło, że prace nad Terraria: Otherworld nie zostały wstrzymane, ale gra wymaga licznych poprawek.

Twórcy Terraria: Otherworld zapowiadają liczne zmiany w grze

Re-Logic postanowiło uspokoić fanów, którzy obawiali się, że długie milczenie ze strony twórców oznacza odwołanie prac nad Terraria: Otherworld. Gra nadal powstaje, ale zespół woli opracować wiele aspektów na nowo niż wydać ją w pośpiechu:

- Na początku tego roku postanowiliśmy dogłębnie przeanalizować projekt i porównać go z naszymi standardami, oczekiwaniami i wizjami. Stało się jasne, że Otherworld wymaga jeszcze wiele pracy - a także opracowania wielu elementów na nowo - byśmy mogli osiągnąć zamierzone cele. Spędziliśmy sporo czasu na dyskusjach we własnym gronie, jak również na rozmowach z Engine Software, co zrobić, by wszystko znalazło się na swoim miejscu. Przygotowaliśmy listę niezbędnych zmian itp. Ekipa w Engine ma teraz nowego, głównego projektanta i dyrektora artystycznego, ale to nie koniec zmian służących lepszej realizacji wizji naszej gry. Nasze zespoły określiły jasno, co należy zrobić i pracują nad stworzeniem gry, jaką chcielibyśmy ujrzeć - i na jaką zasługują nasi fani.

GramTV przedstawia:

Zmiany obejmują m.in. uwypuklenie różnic między "czystym" a "zepsutym" (czyli bardziej niebezpiecznym) światem, wprowadzenie większej różnorodności i głębi w innych biomach, dopracowanie systemu ulepszania broni, poprawki związane z wyposażeniem, opracowanie na nowo zachowania AI (w szczególności elementów tower defense, by rozgrywka była bardziej złożona i wymagająca), poprawki w fabule i nie tylko.

Data premiery Terraria: Otherworld nie została jeszcze ogłoszona.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!