Dodatek Naval Strike za darmo na Xbox One

Paweł Pochowski
2016/07/19 18:20

Oferta aktualna tylko dla posiadaczy aktywnego złotego abonamentu w usłudze Xbox Live.

EA DICE podtrzymując zainteresowanie Battlefield 4 udostępnia kolejny z dodatków do gry całkowicie za darmo, tym razem jest to Naval Strike, który dodaje do gry m.in. cztery mapy (Lost Islands, Nansha Strike, Wave Breaker, Operation Mortar), pięć broni, dwa gadżety oraz nowy pojazd. Z oferty mogą skorzystać co prawda jedynie posiadacze aktywnego abonamentu w Xbox Live, ale nadal to całkiem interesująca opcja - szczególnie, że gra wchodzi w skład biblioteki EA Access. Przypominamy, że do usługi dołączył ostatnio Need for Speed oraz Unravel.

GramTV przedstawia:

Komentarze
6
Skelldon
Gramowicz
20/07/2016 17:48

> I tak właśnie EA i DICE pokazuje środkowy palec tym które kolejne dwie stówy wyłożyli> na ich Premiuma :OTak jak i ludzie, którzy kupili premierowo gry dodawane później do Games with Gold/PS+? Niekoniecznie.

Dominix
Gramowicz
20/07/2016 17:06

> > Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi... DLC z Premium juz dawno wyszly.. Ten dlc jest> za> > free i moga go dac nawet tylko 1tys osob i nic ci do tego;p Zaplaciles za premium> 200> > pln dostales dlc "warte" ponad 200 plus mini dlc za free byly> Chodzi mi o to że właśnie ja rok po premierze wydałem 119 zł za grę + Premiuma... a jeszcze> inni pewnie dopłacali za premiuma bo kupili w dniu premiery samą gre... a teraz tych> których nie było stać na kupno Premiuma dostają paczki DLC za free... czuję się lekko> wydymany przez EA>olaboga, kupiłem auto za 200tys, 5 lat później ludzie takie mogli kupić za 100, czuje się wydymany... serio? jak ty możesz żyć w takim wypadku bo tak naprawdę takie sytuacje są na porządku dziennym, nic z tym nie zrobisz. możesz nie kupować i nie będziesz się czuł ekhm wydymany -_-serio, większej głupoty dawno nie czytałem.

Mich4elos
Gramowicz
20/07/2016 13:23

> Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi... DLC z Premium juz dawno wyszly.. Ten dlc jest za> free i moga go dac nawet tylko 1tys osob i nic ci do tego;p Zaplaciles za premium 200> pln dostales dlc "warte" ponad 200 plus mini dlc za free bylyChodzi mi o to że właśnie ja rok po premierze wydałem 119 zł za grę + Premiuma... a jeszcze inni pewnie dopłacali za premiuma bo kupili w dniu premiery samą gre... a teraz tych których nie było stać na kupno Premiuma dostają paczki DLC za free... czuję się lekko wydymany przez EA

Phoenixpl
Gramowicz
20/07/2016 09:26

> I tak właśnie EA i DICE pokazuje środkowy palec tym które kolejne dwie stówy wyłożyli> na ich Premiuma :ONie bardzo rozumiem o co ci chodzi... DLC z Premium juz dawno wyszly.. Ten dlc jest za free i moga go dac nawet tylko 1tys osob i nic ci do tego;p Zaplaciles za premium 200 pln dostales dlc "warte" ponad 200 plus mini dlc za free byly

Mich4elos
Gramowicz
19/07/2016 22:35

I tak właśnie EA i DICE pokazuje środkowy palec tym które kolejne dwie stówy wyłożyli na ich Premiuma :O

Axorin
Gramowicz
19/07/2016 20:21

Na PC również za darmo oferta obejmuje znowu XO + PC , wydaje mi się że raz w miesiącu rozdają dodatki po prostu