Informacje

Zaprojektuj strój biegacza i wygraj edycję kolekcjonerską Mirror's Edge: Catalyst - wyniki

... gram.pl

Stworzenie stroju nie było zadaniem prostym...

Zaprojektuj strój biegacza i wygraj edycję kolekcjonerską Mirror's Edge: Catalyst - wyniki - obrazek 1

Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali swoje prace w naszym konkursie! Byliśmy pod wrażeniem wielu z nich i musimy przyznać, że wybór nie był łatwy. Chcielibyśmy nagrodzić większą ilość osób, ale niestety - kolekcjonerki Mirror's Edge Catalyst mamy tylko dwie. A powędrują one do...

Marta90
Zaprojektuj strój biegacza i wygraj edycję kolekcjonerską Mirror's Edge: Catalyst - wyniki - obrazek 2

Wymarzony strój to taki, który jest wytrzymały nie krępuje ruchów, przy wspinaczce czy szybkim sprincie. Top powinien być z elastycznego materiału, który dostosowuje się do ruchów, jest przewiewny i nie pozwala się przegrzewać ciału. Spodnie natomiast powinny być luźne i lekkie, nieuciskające na wysokości bioder. Długość 3/4 z odkrytymi łydkami. Wyższe buty mają za zadanie chronić kostkę przed otarciami, materiał musi być "oddychający", gruba podeszwa zapewnia dobrą przyczepność oraz tłumi wszelkie wstrząsy przy lądowaniu z wysokości. Ostatnim akcesorium są rękawiczki chroniące dłonie przed wszelkimi otarciami, dopasowujące się do kształtu rąk, w wewnętrznej stronie posiadająca piankę.

AlanWake98
Zaprojektuj strój biegacza i wygraj edycję kolekcjonerską Mirror's Edge: Catalyst - wyniki - obrazek 3

Witam, Zaprojektowałem strój męski do poruszania się po Mieści Szkła. Szkic w załączniku. Jego największą zaletą jest lekkość. Posiada on bluzkę na krótki rękaw połączoną z kapturem. Kaptur ułatwi ukrycie twarzy w razie konieczności :D Do stroju należą także czarne bojówki oraz specjalne dopasowane do parkoura buty. Na dłoni założona jest rękawiczka ułatwiająca wspinaczkę. Pokusiłem się również o ozdoby ciała jakimi są tatuaże każdy o innym znaczeniu. Widoczne na rysunku skrzydła symbolizują wolność oraz życie na wysokościach. Chińskie znaki symbolizują w tłumaczeniu wojownika. W uchu znajduje się mikrofon z wbudowanym odbiornikiem do komunikacji z innymi biegaczami.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy jeszcze raz wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Jeszcze dziś otrzymacie od nas maile, w których poprosimy o podanie danych niezbędnych do wysyłki.

Najnowsze
Lubisz nas?