Kerbal Space Program i Adr1ft trafią na PS4 jeszcze w tym tygodniu

Małgorzata Trzyna
2016/07/11 14:40
1
0

12 lipca posiadacze PS4 będą mogli zacząć konstruować własne pojazdy kosmiczne, zaś od 15 lipca - powalczyć o przetrwanie w zniszczonej stacji.

Kerbal Space Program i Adr1ft trafią na PS4 jeszcze w tym tygodniu

Na miłośników kosmicznych podróży w tym tygodniu czekają dwie gry na PS4 - Kerbal Space Program i Adr1ft. Oba tytuły są od pewnego czasu dostępne na PC, oba trafią również na Xboksa One, choć daty premiery na tę konsolę nie zostały jeszcze ogłoszone.

GramTV przedstawia:

Jako pierwsze na PS4 trafi Kerbal Space Program - gra będzie dostępna od 12 lipca. W Kerbal Space Program zabawa polega na konstruowaniu statków kosmicznych, którymi następnie można polecieć na orbitę albo spróbować dotrzeć do innych planet. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ musimy uwzględnić mnóstwo zależności i wykazać się talentami konstruktorskimi, by lot nie skończył się eksplozją już przy starcie.

15 lipca na PS4 ukaże się przygodówka Adr1ft, w której trafiamy do zniszczonej stacji kosmicznej. Nie wiemy, co się stało - naszym zadaniem jest zbadać przyczyny katastrofy, sprawdzić, co zabiło pozostałych ludzi z załogi i naprawić pojazd ratunkowy, by bezpiecznie wrócić na Ziemię. Zadanie utrudnia, oczywiście, zerowa grawitacja oraz ograniczone zapasy tlenu.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
11/07/2016 15:02

Posiadam PS4 i nie mam pojęcia w jaki sposób ktoś zamierza grać w Kerbale na PS4 :O