Byli pracownicy Press Play zakładają studio Lightbulb i zapowiadają grę Pioneers

Małgorzata Trzyna
2016/06/28 16:10
0
0

W marcu Microsoft zamknął Lionhead i Press Play. Pracownicy Press Play założyli więc nowe studio, by nadal wspólnie tworzyć gry.

Byli pracownicy Press Play zakładają studio Lightbulb i zapowiadają grę Pioneers

- Lightbulb to rozpoczynające działalność małe studio o dużych ambicjach. Jesteśmy ekspertami w swoich dziedzinach i jako zespół mamy spore doświadczenie. Wszyscy pracowaliśmy razem przez lata w niedawno zamkniętym studiu Press Play, niektórzy z nas wspólnie tworzyli gry przez dziesięciolecie. Naszym marzeniem są gry, z których my, a pewnego dnia także nasze dzieci, będą dumne! Tworzymy gry, którymi można się bawić - nie tylko w nie grać. Gry, które oferują graczom nielimitowany dostęp do narzędzi i środowisk, by mogli bawić się według własnych zasad - czytamy na stronie studia.

Lightbulb pracuje obecnie nad grą Pioneers, w której na graczy czeka budowanie zabawnych, szalonych i wspaniałych maszyn - jakie tylko potrafią sobie wyobrazić. Z ich pomocą można również eksplorować rozmaite miejsca - szukać ukrytych na pustyni oaz, urządzić sobie lądowisko na najwyższym szczycie albo ośmiokołowym pojazdem buggy wjechać na grzbiet gigantycznego żółwia. W grze będzie można bawić się także wspólnie ze znajomymi i rywalizować z nimi w wyścigach.

GramTV przedstawia:

- Pioneers to gra o budowaniu skomplikowanych maszyn z prostych bloków. Za pomocą tego tytułu chcemy obudzić w graczach ich wewnętrznego wynalazcę i pozwolić im spędzić wspaniałe chwile w unikatowym, wesołym świecie. Chcemy także wznieść gatunek gier konstruktorskich na wyższy poziom - podkreśla Lightbulb.

Teaser gry Pioneers znajdziecie poniżej:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!