Vince Zampella do Activision: 'nie spieprzcie' remasteru Modern Warfare

Paweł Pochowski
2016/06/24 08:40
4
0

Zampella to deweloper odpowiedzialny za powołanie do życia Infinity Ward, a także przygotowanie oryginalnej części Call of Duty: Modern Warfare.

Vince Zampella do Activision: 'nie spieprzcie' remasteru Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare to z całą pewnością jedna z najważniejszych części strzelankowej serii. To była pierwsza z gier wydanych w ramach CoD, której tematyka porzucała II wojnę światową i przenosiła akcję do współczesności, narzucając szybkie tempo działań z jeszcze większym niż dotychczas rozmachem. Gra niesamowicie przypadła graczom do gustu, zebrała w mediach świetne oceny i wywindowała markę Call of Duty na szczyt popularności gier FPS. Co prawda Activision zrobiło wiele, by marka z tego szczytu regularnie spadała coraz niżej, ale w między czasie Vince Zampella odszedł z założonego przez siebie studia Infinity Ward z powodu spięć na linii deweloper - wydawca umywając od tego ręce.

Vince prowadzi dziś swoje studio - Respawn Entertainment, w którym opracował markę Titanfall, a z Activision raczej stosunków nie utrzymuje, choć ostatnio zdobył się na chwycenie za komórkę i wykonanie krótkiego telefonu. Wszystko z powodu zremasterowanej wersji Modern Warfare, nad którą obecnie pracuje studio Raven na zlecenie Activision.

GramTV przedstawia:

- Powiedziałem im, by tego "nie spieprzyli. Nagrałem im taką wiadomość. Zadzwoniłem do nich i powiedziałem, dosłownie, by tego nie spieprzyli. To ogromna część growych wspomnień wielu graczy" - tłumaczy Vince, który w oryginale użył bardziej dosadnego określenia z amerykańskim określeniem "fuck" w głównym miejscu.

O tym, czy Activision wraz ze studiem Raven posłuchali rady Vince'a przekonamy się jesienią, gdy na rynku zadebiutuje nowe Call of Duty z remasterem Modern Warfare w pakiecie. Premiera została zaplanowana na 4 listopada.

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
25/06/2016 12:02

> Przecież oni go spiepszyli już od zapowiedzi mówiąc że nie będzie dedyków i SDK.Na stronie Activision jest co innego napisane:"12. Will Call of Duty: Modern Warfare Remastered have dedicated servers?Yes, it will."Więc masz chyba jakieś złe informacje.

Usunięty
Usunięty
24/06/2016 19:14

Przecież oni go spiepszyli już od zapowiedzi mówiąc że nie będzie dedyków i SDK.

Usunięty
Usunięty
24/06/2016 19:14

Przecież oni go spiepszyli już od zapowiedzi mówiąc że nie będzie dedyków i SDK.
Trwa Wczytywanie