News

Szef oddziału Xboksa jest dumny z prezentacji gier, które ukażą się jeszcze w tym roku

Małgorzata Trzyna, 15.06.2016 13:55 1

Phil Spencer nie zgadza się ze stwierdzeniem, że Sony ma dla użytkowników ciekawszą ofertę.

- Jeśli chodzi o 2016 rok i podsumowanie konferencji E3... pokazaliśmy cztery duże gry, które ukażą się wyłącznie na Xboksa One i Windows 10 - powiedział Spencer w rozmowie z GameIndustry.biz, podkreślając, że Sony w tym roku nie wyda zbyt wielu tytułów. - Myślę o Gear, Forza Horizon, ReCore i Dead Rising 4 - każda z tych gier ukaże się w tym roku, a podczas zapowiedzi pojawiła się przy nich data premiery.

2017 rok również przyniesie użytkownikom Xboksów One szereg ciekawych tytułów.

- Patrząc na inne platformy, nie zawsze jest dla mnie jasne, kiedy zadebiutuje dana gra albo ile z nich zostanie wydane w tym roku. Wystarczy spojrzeć - nadchodzi Sea of Thieves, Scalebound, Halo Wars 2, Crackdown, na scenie pokazaliśmy też State of Decay 2. Jestem dumny z tej oferty i z gier, które będziemy wydawać rok po roku.

- Jeśli chodzi o stwierdzenie, że na innych konsolach jest lepiej, i że użytkownicy otrzymują więcej gier... Nie sądzę, by tak było. Owszem, dostrzegam, co robią inni. Uncharted było niesamowitą grą i uważam, że Naughty Dog zrobiło świetną robotę. Jestem pewien, że Last Guardian będzie wspaniałe, kiedy się ukaże, ale jestem dobrej myśli, gdy widzę naszą ofertę - liczbę i jakość gier przygotowywanych przez nasze zespoły.

najnowsze

Podczas E3 najwięcej pisano o Cyberpunku 2077!

Firma ICO Partners sporządziła raport dotyczący treści generowanych na portalach branżowych przez targi E3. Najwięcej uwagi skupiły na sobie Xbox i polski Cyberpunk 2077.