Felieton

Dead Rising 4 pozwoli na modyfikację ciała bohatera. Wyciekła data premiery?

Katarzyna Dąbkowska, 15 czerwca 2016 13:07 0

Według najnowszych informacji gra ma pojawić się w grudniu.

Twórcy Dead Rising w „trójce' pozwalali między innymi na modyfikację pojazdów. Czwarta część w sprawach modyfikakcji pójdzie o jeden krok dalej i pozwoli na modyfikację ciała.

- Dead Rising 3 pozwala na tworzenie pojazdów. W Dead Rising 4 będziemy mogli stworzyć siebie - powiedział producent wykonawczy Joe Nickolls podczas prezentacji wersji demo gry na tegorocznych targach E3.

Szczegóły nie są jednak jeszcze do końca znane, choć sprawa zapowiada się interesująco.

Nickolls twierdzi również, że w grze znajdziemy masę zombiaków. Ile dokładnie? Tego nie wiedzą nawet twórcy:

- Naprawdę nie wiemy, ile zombiaków znajduje się w grze.Nie kłamię, to nie jest żadna PR-owa gadanina. Naprawdę tego nie wiemy. Myślę, że naszym rekordem w sekcji Q&A jest 12 tysięcy zabitych zombiaków w 5 minut.

Ale to nie jedyne wieści o Dead Rising 4, jakie się dzisiaj pojawiły. Xbox Store pojawiła się bowiem... data premiery gry. Na E3 produkcję zapowiedziano, pokazano i potwierdzono, że zobaczymy ją pod koniec tego roku. Konkretnej daty premiery jednak nie ujawniono. Na Xbox Store pojawiła się jednak wzmianka, że gra pojawi się w sklepach 6. grudnia tego roku. Oczywiście, błąd bardzo szybko naprawiono, a datę premiery zastąpiono słowem „wkrótce”, jednak wprawni gracze zdąrzyli zauważyć pomyłkę.

Bethesda zaprezentuje na E3 2019 DOOM Eternal i "wiele, wiele więcej"
E3 w przyszłym roku bez Sony - nie będzie konferencji, ale...
Capcom zamyka swój oddział w Vancouver
Game Critics Awards - nominacje dla najlepszych gier E3 2018
najnowsze