Informacje

E3 2016: Oto gameplay, na który czekaliście - Warhammer 40,000: Dawn of War III

...

[Zaktualizowano] Redakcja magazynu PC Games Hardware wypuściła oczekiwany materiał z rozgrywki z Dawn of War III. Nie zwlekajcie, to trzeba zobaczyć!

E3 2016: Oto gameplay, na który czekaliście - Warhammer 40,000: Dawn of War III - obrazek 1

[Aktualizacja] Tegoroczne PC Gaming Show na E3 rozpoczęło się od prezentacji Warhammer 40,000: Dawn of War III. Poniżej prezentujemy ten gorący materiał.

[Oryginalna treść] Mało jest gier, które wśród naszych Czytelników wzbudzają większe emocje niż Warhammer 40,000: Dawn of War III. Dlatego też z niekłamaną przyjemnością prezentujemy Wam pierwszy gameplay z nowej produkcji studia Relic Entertainment. Materiał pochodzi od niemieckiego magazynu PC Games Hardware i prezentuje wczesną wersję alfa. Jak na tę fazę rozwoju projekt prezentuje się nader okazale!

Warhammer 40,000: Dawn of War III został ogłoszony na początku maja, ale jego pierwszy trailer nie pokazywał choćby urywka gameplayu. Potem światło dzienne ujrzały jeszcze screeny. Dopiero teraz dostajemy jednak ogląd na to, jak faktycznie będzie przebiegała rozgrywka. Spektakularne bitwy robią ogromne wrażenie.

Najnowsze
Lubisz nas?