Informacje

SEGA zapowiada Warhammer 40,000: Dawn of War III. Nadchodzi brutalna, galaktyczna wojna!

... Małgorzata Trzyna

Poprowadź elitarne jednostki bohaterów i kolosalne armie ku zwycięstwu! Za Imperatora!

Relic Entertainment i SEGA Europe Ltd. zapowiedzieli Warhammer 40,000: Dawn of War III - trzecią część słynnej serii strategii czasu rzeczywistego, na którą fani czekali od lat. Gra łączy epicką skalę Dawn of War z opcjami modyfikacji i elitarnymi bohaterami z Dawn of War II. Gracze będą musieli udowodnić, że są nie tylko dobrymi strategami, ale też potrafią radzić sobie z katastrofalnymi niespodziankami.

Z okazji zapowiedzi Dawn of War III, studio Relic przygotowało również zwiastun, na którym możemy zobaczyć starcie niszczycielskich sił Kosmicznych Marines, Eldarów i Orków. Gigantyczne maszyny kroczące po polu bitwy i siejące spustoszenie, druzgocące ataki tworzą efektowny, niezapomniany spektakl - zwłaszcza dzięki grafice godnej nowej generacji.

- To jest Dawn of War, na którego czekali fani - powiedział Stephen MacDonald, producent wykonawczy tego tytułu. - Nasze największe jednostki? Są. Gigantyczne lasery orbitalne? Są. Budowanie bazy, epiccy bohaterowie, ogromne bitwy, to wszystko mamy. Przygotujcie się na największy Dawn of War, jaki kiedykolwiek powstał. Za Imperatora!

- Ogłoszenie to jest ważnym momentem dla wszystkich z nas tu, w Relic, jak i w firmie SEGA - powiedział Justin Dowdeswell, manager generalny w Relic. - Ustawiamy poprzeczkę na to, co możemy osiągnąć i chcemy pokazać graczom, czego mogą od nas oczekiwać w przyszłości. To dopiero początek.

Więcej informacji o grze znajdziecie na stronie Dawn of War III.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?