News

E3 2016: w 20-minutowym gameplayu Mafii III nie brakuje niczego

Patryk Purczyński, 13.06.2016 10:55 1

Jazda samochodem, skradanie się, strzelaniny, wzywanie posiłków, wybuchy i świetne cut-scenki - czego chcieć więcej od gameplayu z Mafii III?

Lincoln Clay, główny bohater Mafii III, potrafi działać po cichu i niepostrzeżenie zakradać się do swojego głównego celu, ale potrafi też zrobić prawdziwą rozróbę i uwolnić duszę diabła. W ponad 20-minutowym gameplayu z nowej produkcji studia Hangar 13, udostępnionym przez IGN, główny bohater niejednokrotnie okazuje brak litości wobec swoich wrogów i wybiera naprawdę brutalne rozwiązania.

Choć zmienił się producent, Mafia III wygląda faktycznie jak następczyni dwóch pierwszych części. Na misję dojeżdżamy odpowiednim dla epoki samochodem, na ekranie dominuje akcja bez przesadniej dynamiki, a z głośników dobiegają przyjemne dla ucha rytmy. Nie oznacza to jednak, że w poniższym materiale nie da się nie dostrzec niedociągnięć. Takimi są chociażby nieco sztucznie wyglądające przerywniki filmowe czy fakt, że facet stający w płomieniach po zaledwie kilku sekundach przestaje walczyć z ogniem i po prostu pada na ziemię.

Najlepiej zresztą będzie, jak sami ocenicie poniższy materiał. Wcześniej do sieci trafił dwuminutowy trailer Mafii III, przygotowany specjalnie z myślą o targach E3 2016.

najnowsze

Podczas E3 najwięcej pisano o Cyberpunku 2077!

Firma ICO Partners sporządziła raport dotyczący treści generowanych na portalach branżowych przez targi E3. Najwięcej uwagi skupiły na sobie Xbox i polski Cyberpunk 2077.