News

Revelation Online - chińskie MMO zadebiutuje na Zachodzie

Paweł Pochowski, 07.06.2016 19:05 9

Deweloper NetEase i wydawca My.com poinformowały ponadto o zbliżających się betatestach gry.

Revelation Online to MMO stworzone przez chińskiego dewelopera NetEase, które przygotowuje się do swojej amerykańskiej oraz europejskiej premiery. Jak poinformowało My.com, produkcja to zapierający dech w piersi tytuł z gatunku MMO. Gracze odkryją tętniący życiem świat Nuanor i jego pradawne tajemnice. Doświadczą przy tym zupełnej wolności dzięki latającym wierzchowcom, zdobędą najwyższe szczyty i zanurzą się w głębinach – w Revelation Online nie ma miejsc niedostępnych dla graczy. A oto i główne cechy gry wraz ze zwiastunem:

  • Absolutna wolność odkrywania świata gry – leć, skacz, jedź wszędzie, gdzie chcesz!
  • Piękny, trwały i otwarty świat: setki zapierających dech w piersi lokacji o różnej tematyce i warunkach atmosferycznych.
  • Rozwiń skrzydła i wzbij się w powietrze – przeżywaj przygody, lataj z przyjaciółmi i walcz w przestworzach.
  • Ciekawe sekwencje i dziesiątki przygód opartych na wydarzeniach w grze.
  • Wymagające rajdy na bossów dla 40 graczy.
  • Intensywne wojny PvP dla setek graczy jednocześnie
  • Wiele możliwości dopasowania i ulepszania swojego bohatera.
  • Zaawansowany system społeczny, pozwalający na rozwój stosunków ze sprzymierzeńcami.

Dodatkowo, jak poinformowali twórcy, już niedługo odbędą się betatesty gry, na które możecie zapisywać się za pomocą jej oficjalnej strony.

– Gracze mogą już teraz rejestrować się do zamkniętej Bety. Pracujemy w pocie czoła, aby uruchomić testy już na jesień. Gra będzie dostępna w języku angielskim, niemieckim i francuskim i chcemy zapewnić graczom lokalne serwery, wsparcie, wydarzenia i zarządzanie społecznością dzięki zaufamy zespołom. Postaramy się także uzupełnić grę o elementy ważne dla graczy na Zachodzie, aby jak najlepiej spełnić ich oczekiwania. Aktywnie współpracujemy z deweloperem, aby wprowadzić te funkcje do gry - powiedział Yury Maslikov, Head of Publishing w My.com Amsterdam.

najnowsze