Informacje

W czerwcowej ofercie PS Plus znajdzie się NBA 2K16 i Gone Home na PS4

... Małgorzata Trzyna

Posiadacze PS3 otrzymają Echochrome i Siren: Blood Curse (Epizody 1-12), posiadacze PS Vita - God of War: Chains of Olympus oraz Little Deviants.

Sony ujawniło listę gier, które abonenci PlayStation Plus otrzymają w tym miesiącu. Wśród nich znajdzie się NBA 2K16 na PS4, która z pewnością zainteresuje fanów gier sportowych. Osoby lubiące wirtualną koszykówkę będą mogły zagrać offline w trybie kariery lub MyGM, jak również bawić się przez sieć, m.in. w MyTeam i MyLeague, i doprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa w mistrzostwach NBA.

Kolejny tytuł na PS4 to Gone Home - ciekawa przygodówka, w której kierujemy dziewczyną szukającą odpowiedzi na pytanie, gdzie zniknęła jej rodzina. W opuszczonym domu znajdujemy liczne dokumenty, nagrania i inne ślady, dzięki którym stopniowo odkrywamy tę tajemnicę.

Osoby grające na PS3 otrzymają z kolei Echochrome - grę, w której przemierzamy trójwymiarowe labirynty, gdzie niebezpieczeństwa czyhają za każdym zakrętem. Produkcja oferuje trzy tryby zabawy wystawiające na próbę zdolność logicznego myślenia, wyzwania czasowe oraz opcję tworzenia własnych poziomów. Drugą grą na PS3 jest Siren: Blood Curse, horror, w którym trafiamy do japońskiej wioski Hanuda. Plotki głoszą, że odbywają się tam dziwne rytuały. Zagadkę postanawia rozwiązać amerykańska ekipa telewizyjna. Wkrótce bohaterowie zaczynają walczyć o przetrwanie w obliczu niewyobrażalnego zła.

Na PS Vita można liczyć z kolei na następujące gry: God of War: Chains of Olympus, w której Helios - bóg słońca - został zamknięty w podziemnym świecie. Wcielamy się w przeklętego wojownika, Kratosa, i walczymy o przywrócenie ładu, walcząc z mitycznymi stworami i rozwiązując zagadki. Little Deviants pozwala z kolei pokierować Rozrabiakami, którzy rozbili się na planecie Ktosików i teraz muszą odbudować swój statek kosmiczny, by uciec przed ścigającymi ich robotami i zombie. Produkcja oferuje 30 zwariowanych mini-gier.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?