Bigben Interactive zapowiada WRC 6 na PC, PS4 i Xboksa One, premiera jesienią

Małgorzata Trzyna
2016/05/27 09:45
0
0

WRC 6 będzie cechować się większym poziomem realizmu, a także zawierać ulepszenia stworzone w oparciu o opinie społeczności.

Bigben Interactive zapowiada WRC 6 na PC, PS4 i Xboksa One, premiera jesienią

- Przez ostatnie 8 miesięcy, od chwili premiery WRC 5, zbieraliśmy i analizowaliśmy opinie społeczności, by poprawić wrażenia z rozgrywki i wznieść ją na nowy poziom - powiedział reżyser gry, Alain Jarniou. - Doświadczenie, które zdobyliśmy dzięki WRC 5, pomogły zespołowi w pełni zrozumieć oczekiwania fanów gier wyścigowych, zwłaszcza rajdowych. Zbyt szerokie drogi w WRC 5? Będą węższe i bardziej wyboiste w WRC 6. Niektóre etapy były za krótkie? Stworzyliśmy dłuższe trasy i przeprojektowaliśmy wszystko, by trasy były nie tylko dłuższe, ale i bardziej wymagające. To tylko kilka przykładów ogromnych usprawnień, które wprowadzimy w WRC 6 i wiemy, że gracze docenią te zmiany.

GramTV przedstawia:

WRC 6 będzie cechować się także lepszą oprawą audiowizualną, dzięki której gra będzie bardziej realistyczna. W grze znajdą się wszystkie rundy z Rajdowych Mistrzostw Świata 2016, wszyscy biorący udział w rajdach kierowcy, a także "szeroki wybór" zespołów WRC 2 i zawodników z kategorii Junior WRC. Premiera planowana jest na jesień. Gra zmierza na PC, PS4 i Xboksa One.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!