News

Prey 2 - wielki powrót na E3 2016?

Patryk Purczyński, 25.05.2016 17:00 2

Internet zadrżał w posadach, bo oto Prey 2 ma być rzekomo przedstawione na tegorocznym E3. Tak przynajmniej ćwierkają wróbelki.

Domeny poświęcone Prey dokonały ostatnio aktualizacji, która podniosła adrenalinę fanom tego tytułu. Zarówno Prey2.com, jak i Prey3.com przekierowują na jeszcze nieaktywowane konto na Facebooku. Istnieje podejrzenie, że Bethesda, która jest właścicielem praw do marki Prey, szykuje ważne ogłoszenie. Wygląda na to, że w przyszłym miesiącu może zostać zapowiedziane Prey 2.

Taki scenariusz sugeruje zresztą fanowska strona Alien Noire. Na Twitterze podaje, że do ujawnienia gry światu dojdzie 14 czerwca. Wówczas trwać będą targi E3. Tym niemniej trzeba mieć w pamięci, że konferencja Bethesdy zaplanowana jest na 12 czerwca, tuż przed rozpoczęciem największej amerykańskiej imprezy branżowej.

Nad Prey 2 pracowało Human Head Studios, ale wydawca postanowił odsunąć ekipę od projektu i zawiesić dalsze prace. Nieoficjalnie było jednak wiadomo, że produkcja "dwójki" została przekazana Arkane Austin. Być może już za niespełna miesiąc przekonamy się, ile w tych doniesieniach było prawdy.

najnowsze