News

Powieść Uniwersum Metro 2033: Wieża już w księgarniach!

Małgorzata Trzyna, 19.05.2016 13:45 0

Z okazji premiery Wieży, Insignis przygotowało promujący powieść teledysk do utworu "Pociąg do piekła bram", zespołu Lux Perpetua.

Dziś na półki polskich księgarń trafiła Wieża pióra Roberta J. Szmidta - nowa książka w Uniwersum Metro 2033, kontynuacja bestsellerowej Otchłani. Zabierze ona czytelników do okrutnego, post-apokaliptycznego świata, gdzie życie jest koszmarem, historie nieprzeciętnych ludzi napawają przerażeniem, a śmierć nie wydaje się najgorszym możliwym losem. W książce śledzimy losy Iskry i Nauczyciela, przemierzających najmroczniejsze, skrywające wiele tajemnic rejony Wrocławia roku 2033.

Świat wykreowany przez Dmitrija Głuchowskiego zainspirował nie tylko wielu pisarzy, którzy zaczęli tworzyć własne powieści w Uniwersum Metro 2033, ale też warszawski zespół metalowy Lux Perpetua, który stworzył utwór Pociąg do piekła bram. Poniżej znajdziecie przygotowany przez Wydawnictwo Insignis teledysk do tego utworu, promujący powieść Wieża:

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.