News

Take-Two rejestruje znak towarowy Judas

Małgorzata Trzyna, 01.05.2016 14:10 0

Prócz znaku towarowego, zarejestrowano również domenę judasthegame.com.

Take-Two złożyło wniosek o zarejestrowanie znaku "Judas" w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych. Znak ten powiązany jest z dwoma kategoriami: Class 9 (gra komputerowa) oraz Class 41 (sieciowa gra komputerowa). Nie musi to jednak oznaczać, że produkcja zaoferuje tryb multiplayer online - może tu chodzić np. wyłącznie o rankingi lub inne funkcje tego typu. Wśród danych próżno szukać informacji, które studio odpowiada za ten tytuł. Warto jednak dodać, że zarejestrowano także domenę Judas The Game.

Z kolei sama nazwa Judas natychmiast przywodzi na myśl biblijnego Judasza, który zdradził Jezusa za 30 srebrników. Czy to oznacza, że gra skupi się na motywie zdrady lub fałszywych przyjaciół? Nie wiadomo.

Take-Two ogłosiło w lutym, że ma nową markę, i że trwają prace nad wieloma niezapowiedzianymi tytułami. Niewykluczone, że pierwsze informacje o grze Judas pojawią się 18 maja - w tym dniu odbędzie się spotkanie Take-Two z inwestorami. Możliwe jest również, że firma wstrzyma się z zapowiedziami aż do E3. Istnieje też trzecia opcja - że tytuł ten nigdy nie zostanie zapowiedziany.

najnowsze