Zbiórka na Ghost Theory blisko połowy, deweloperzy przygotowują się do mocnej końcówki

Paweł Pochowski
2016/04/28 08:15
0
0

Opracowują także razem ze społecznością interaktywną mapę nawiedzonych budynków. Fani mogą zgłaszać znane im miejsca z całego świata.

Zbiórka na Ghost Theory blisko połowy, deweloperzy przygotowują się do mocnej końcówki

Prawie 23 tysiące funtów wpłacili dotychczas fani na rzecz zbiórki na dalszą produkcję Ghost Theory - horroru, w którym będziemy zwiedzać nawiedzone miejsca z całego świata. Za pomysłem stoją deweloperzy, których możecie znać choćby z innej gry, która powstała dzięki finansowaniu społecznościowemu - cyberpunkowego, dwuwymiarowego RPG-a Dex. Wyznaczonym przez Czechów, minimalnym celem jest 50 tysięcy funtów. Są to jednak tylko środki, które pozwolą na kontynuację prac nad tym tytułem do czasu, gdy studio otrzyma zastrzyk gotówki z wydania Dex na PlayStation 4 oraz Xboksa One i pozwolą na ocalenie go od anulowania.

Deweloperzy aktualnie motywują społeczność - w poprzedniej aktualizacji zapowiedzieli, że przygotowują coś specjalnego na ostatnie trzy dni trwania zbiórki, a ponadto rozkręcają z pomocą fanów akcję, w myśl której wspierający mają podnieść wpłaconą kwotę o minimum 10 dolarów dokładnie 10 maja. Przygotowują dla nich także dodatkowe nagrody - będą to łącznie cztery bonusy, dotychczas poznaliśmy dwa z nich: unikatową odznakę na oficjalnym forum gry oraz rozszerzoną wersję soundtracku. Twórcy gry liczą także na to, że zbiórka nabierze dodatkowego rozpędu, gdy w wybranych mediach pojawią się relacje z rozgrywki w prasowe demo Ghost Theory, w ciągu najbliższych dni możemy spodziewać się publikacji pierwszych tekstów z opisem wrażeń oraz filmów realizowanych przez wyselekcjonowanych "youtuberów". Deweloperzy wraz z fanami stworzyli ponadto interaktywną mapę nawiedzonych miejsc na świecie wraz z opisem. Gracze cały czas zgłaszać mogą kolejne lokacje, co więcej pojawiła się już jedna z naszego kraju.

Zbiórka na Ghost Theory rozpoczęła się równo dwa tygodnie temu. To już drugie podejście czeskiego studia do kampanii na Kickstarterze z tą produkcją. Poprzednie zostało anulowane jeszcze w trakcie trwania i tym razem deweloperzy postanowili lepiej się do niego przygotować. O tym, czy uda im się zabezpieczyć wymagane środki przekonamy się 13 maja, gdy wyznaczony czas dobiegnie końca. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun gry.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!