Informacje

W majowej ofercie PlayStation Plus znajdziemy Tropico 5, Table Top Racing i nie tylko

... Małgorzata Trzyna

Abonenci PlayStation Plus otrzymają w maju również Bionic Commando Rearmed 2 i Switch Galaxy Ultra.

Sony ujawniło listę gier, które znajdą się w majowej ofercie PlayStation Plus, dostępnych od 3 maja. Pierwsza z nich to Tropico 5 (PS4) - gra strategiczna, w której wcielamy się w dyktatora (El Presidente), by zarządzać praktycznie każdym aspektem życia mieszkańców fikcyjnej wyspy, którą władamy. Gra oferuje nie tylko możliwość zabawy w single-playerze, ale też sieciowy tryb dla czterech graczy.

W Table Top Racing: World Tour (PS4) ścigamy się w miniaturowych samochodzikach na 24 zróżnicowanych trasach w trybie Mistrzostw. Gra oferuje również dostęp do Zdarzeń Specjalnych oraz możliwość rywalizowania ze znajomymi, w sieciowym trybie przeznaczonym dla ośmiu graczy.

Posiadacze PS3 będą mogli zagrać w Bionic Commando Rearmed 2 - side-scroller, w którym główny bohater, wyposażony w specjalne ramię pozwalające mu dostać się do trudno dostępnych miejsc, przemierza zróżnicowane lokacje i walczy z przeciwnikami, by odnaleźć zaginionego pułkownika Brubakera i pokonać dyktatora - generała Sabio z wysp Papagayan.

LocoRoco Cocoreccho! to kolejna gra dla posiadaczy PS3. Nasze zadanie polega na odnalezieniu wszystkich LocoRoco i zaprowadzeniu ich w bezpieczne miejsce, przy okazji starając się zgarnąć jak największą liczbę punktów.

Switch Galaxy Ultra (PS4, PS Vita) pozwala zasiąść za sterami statku kosmicznego i gnać przez galaktykę, omijając po drodze przeszkody i zbierając cenne Tantalum. Gra oferuje 55 zróżnicowanych etapów, tryb wieloosobowy oraz tryb survival, w którym pędzimy przed siebie po niekończącej się drodze, mając tylko jedno życie.

God of War: Ghost of Sparta (PSP, PS Vita) to gra akcji, osadzona w świecie greckiej mitologii. W grze wcielamy się w Kratosa, który - nękany wizjami swej przeszłości ze świata śmiertelników - zaczyna szukać swych korzeni.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?