Informacje

Edycja Kolekcjonerska Dark Souls III - Unboxing

... Małgorzata Trzyna

W Edycji Kolekcjonerskiej znajdziecie soundtrack z gry, artbook, figurkę i nie tylko - przekonajcie się, jak wygląda zawartość pudełka!

Z okazji premiery Dark Souls III przygotowaliśmy nowe wideo prezentujące zawartość Edycji Kolekcjonerskiej - nieco uboższej od Edycji Prestiżowej, niemniej posiadającej wiele ciekawych elementów. W pudełku znajdziecie, oczywiście, grę z instrukcją, elegancki steelbook, płytę z soundtrackiem (24 utwory), pięknie wykonany artbook z grafikami z wszystkich części Dark Souls (lokacje, przeciwnicy, bossowie itd.), naszywki, grafikę na płótnie i figurkę Czerwonego Rycerza wykonującego atak.

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście, czy warto sięgnąć po Dark Souls III, podpowiadamy, że warto! Adam Berlik w recenzji chwali poziom trudności, projekty lokacji, przeciwników i system walki, wśród wad wymieniając jedynie to, że fani serii nie znajdą w grze niczego zaskakującego. Zapraszamy również na naszą stronę poświęconą Dark Souls III, gdzie znajdziecie opis świata, ciekawostki, porady i wiele więcej.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?