Informacje

Warhammer: End Times - Vermintide sprzedane w 500 tys. sztuk

...

Studio Fatshark cieszy się z "niesamowitego osiągnięcia", jakim jest wynik sprzedaży Warhammer: End Times - Vermintide.

Warhammer: End Times - Vermintide sprzedane w 500 tys. sztuk - obrazek 1

Już pół miliona nabywców znalazła gra Warhammer: End Times - Vermintide. Tytuł ten ukazał się w październiku ubiegłego roku wyłącznie na PC, a ogłoszony rezultat wywołał prawdziwą euforię wśród członków szwedzkiej ekipy Fatshark. "Jesteśmy naprawdę szczęśliwi z dotychczasowej sprzedaży. Osiągnęliśmy pułap 500 tys. kopii znacznie szybciej niż zakładaliśmy - mówi Martin Wahlund, dyrektor wykonawczy Fatshark.

- Z uwagi na to, jak małym studiem jesteśmy, jest to dla nas niesamowite osiągnięcie. Biuro aż kipi z ekscytacji. Jesteśmy przytłoczeni pozytywną reakcją zarówno graczy, jak i krytyków. Dało nam to dodatkową energię do dalszego dostarczania ekscytującej i wciągającej zawartości, by każdy mógł cieszyć się grą jeszcze przez długi czas - dodaje Wahlund.

Wynik wypracowany w niecałe pół roku od premiery ma jeszcze szansę ulec znacznej poprawie - i to nie tylko za sprawą dostępnej już wersji na PC, ale także planowanych na dalszą część bieżącego roku edycji konsolowych (Xbox One, PlayStation 4).

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?