Pierwsza gra na smartfony i tablety od Nintendo w marcu. Ale nie w Polsce

Katarzyna Dąbkowska
2016/02/03 11:10
0
0

Nintendo zapowiedziało również, że w marcu wystartuje też nowy program nagradzający graczy za korzystanie z produktów firmy - My Nintendo.

Pierwsza gra na smartfony i tablety od Nintendo w marcu. Ale nie w Polsce

Miitomo to pierwsza produkcja od Nintendo, która trafi na smartfony i tablety z iOS i Androidem. Gra skupi się przede wszystkim na awatarach Mii, które będą mogły rozmawiać z zaprzyjaźnionymi postaciami i dzielić się z nimi udostępnionymi przez graczy informacjami informacjami. Do tej pory Nintendo nie podało, kiedy dokładnie pojawi się ta produkcja. Teraz wiemy już, że tytuł ten zadebiutuje w App Store i Sklepie Play w marcu tego roku. Na liście państw, w których aplikacja dostępna będzie już w przyszłym miesiącu znalazły się: Wielka Brytania, Irlandia, Francja, Belgia, Niemcy, Austria, Luksemburg, Hiszpania, Włochy, Holandia, Rosja, Australia, Nowa Zelandia, Japonia, USA i Kanada. W tych krajach będzie można również zapisać się jeszcze przed premierą, by dostać grę w dniu jej wydania. Start zapisów zapowiedziano na 17 lutego.

Nintendo zapowiedziało również, że pojawi się nowy program nagradzający użytkowników – My Nintendo, który wystartuje wraz z Miitomo i będzie mógł być połączony z grą. Japoński gigant potwierdził też, że program ten będzie nagradzał użytkowników za korzystanie z produktów Nintendo. Każdy użytkownik, który stworzy konto Nintendo pomiędzy 17 lutym a pojawieniem się Miitomo w marcu będzie mógł liczyć na specjalny bonus do gry. Program My Nintendo wystartuje w marcu w 39 krajach, w tym i w Polsce.

GramTV przedstawia:

Ninny podało również do wiadomości, że ich plany względem gier nie zmieniły się, tak więc do marca 2017 Nintendo wraz z firmą DeNa mają zamiar wydać w sumie pięć produkcji na urządzenia mobilne z iOS i Androidem.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!