Hearthstone z dwoma formatami gry

Katarzyna Dąbkowska
2016/02/03 10:40
0
0

Wiosną gracze będą mogli zagrać w Standardzie lub w Dziczy.

Hearthstone z dwoma formatami gry

Blizzard zapowiedział kolejną nowość z grze Hearthstone: Heroes of Warcraft. Najważniejszą nowością będą formaty gry – Standard i Dzicz. Pierwszy z nich to nowa formuła w ramach trybu pojedynku, który pozwoli graczom brać udział w bijatykach wyłącznie przy użyciu najświeższych kart do gry, czyli takich, które wydane zostały w bieżącym i minionym roku kalendarzowym, a także talii złożonych z klasycznych kart i kart podstawowych. Standard będzie dostępny w ramach trybu rankingowego i rozrywkowego oraz wyzwań, a nie będzie oddziaływał na Przygody, a także grę solo i Arenę. Format ten stworzony został bardziej dla graczy lubiących lekką rozgrywkę lub „świeżynek”.

Drugim formatem będzie Dzicz. Ten format będzie po prostu starym, dobrym Hearthstonem. Oznacza to, że dalej gracz będzie mógł wypełniać zadania, zdobywać złoto, wygrywać rewersy, itd. Dzicz, jak można się domyślać, stworzony został dla starych wyjadaczy.

Nie martwcie się jednak o rankingi – gracze będą mogli zdecydować o formacie gry. Do każdego z formatów przypisany będzie osobny ranking. Poza tym pojawi się dodatkowe miejsce na talie (jeśli uda nam się odblokować 9 bohaterów, otrzymamy 9 miejsc na talie).

GramTV przedstawia:

Format standardowy pojawi się wiosną. Będziemy mogli budować w nim talie z takich zestawów jak Podstawowy, Klasyczny, Z Czarnej Góry, Z Wielkiego Turnieju, Z Ligi Odkrywców oraz ten z dodatku, który zostanie wydany wiosną 2016 r.

Przygody i dodatki, które nie zostały uwzględnione na liście w Standardzie, nie będą już dostępne w sklepie (Naxxramas oraz Gobliny vs Gnomy). Jeśli będziecie chcieli zdobyć takie karty, by zagrać nimi w Dziczy, będziecie musieli skorzystać z mistycznego pyłu.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!