Push Me Pull You - debiutanckie dzieło studia House House zmierza na PS4 i PC

Małgorzata Trzyna
2015/11/19 18:15
0
0

Push Me Pull You to gra 2 vs 2,w której niezbędna jest współpraca - członkowie poszczególnych drużyn są fizycznie połączeni ze sobą.

W Push Me Pull You zadaniem graczy jest utrzymywanie kontroli nad piłką na boisku. Zawodnicy z poszczególnych drużyn są połączeni rozciągliwym torsem, za pomocą którego muszą przesuwać piłkę albo chronić ją przed rywalami, otaczając ją własnym ciałem. Piłki nie można podnieść rękoma, więc całość sprowadza się do wymyślania różnych strategii i kontrowania posunięć przeciwników. Gra oferuje też inne warianty zabawy - w Knockout musimy wypchnąć piłkę rywali poza boisko, jednocześnie chroniąc swoją, zaś w przerwach między meczami można eksplorować otwartą przestrzeń, bawiąc się mechaniką gry.

GramTV przedstawia:

Gra jest zaprojektowana z myślą o czwórce graczy wspólnie bawiących się przed jednym ekranem z czterema kontrolerami. Twórcy zdają sobie sprawę, że nie każdy ma tyle kontrolerów albo nie może grać w czteroosobowym gronie, więc zabawę można zacząć już nawet w dwie osoby. Dzięki prostemu sterowaniu z jednego kontrolera może korzystać dwóch graczy.

Push Me Pull You trafi na PS4 na początku 2016 roku. Gra zmierza także na PC.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!