Informacje

Need for Speed otrzyma mnóstwo DLC, wszystkie mają być darmowe

... Małgorzata Trzyna

Ghost Games przygotowuje dodatkową zawartość dla Need for Speed, ale nie zamierza pobierać za nią opłat.

Need for Speed otrzyma mnóstwo DLC, wszystkie mają być darmowe - obrazek 1

Mogę powiedzieć szczerze, z ręką na sercu, że nie będzie dodatkowych opłat w tej grze. Damy wam wszystko za darmo - powiedział dyrektor kreatywny, Craig Sullivan. - Widziałem plany na przyszłe kilka tygodni i miesięcy - nie ma tam niczego, mam na myśli to, że nawet nie mamy możliwości prosić was o uiszczanie dodatkowych opłat w grze. Nie ma sklepu.

- Skupiamy się wyłącznie na prośbach fanów. Oni nie mówią "możecie dodać mnóstwo elementów i kazać nam za nie płacić?" Nie, nie mówią niczego w tym stylu, więc tego nie robimy. Wiem, znajdą się tacy, którzy na wieść o tym oświadczeniu stwierdzą "Taaak , ale jestem pewien, że zmienią zdanie, jeśli nie za tydzień czy dwa, to za sześć miesięcy." Nie, nie zmienimy.

- Nie będzie żadnych transakcji w grze. Cała zawartość, jaką zamierzamy wam zaoferować - a będzie tego naprawdę sporo, i już wkrótce zaczniemy ją udostępniać - będzie darmowa. Gracze zasługują na to.

W DLC pojawią się nowe samochody, ale - jak zapewniał producent wykonawczy, Marcus Nilsson - prócz pojazdów gracze otrzymają także inne, dodatkowe elementy.

Need for Speed debiutuje dziś na PS4 i Xboksie One. Na PC ukaże się w przyszłym roku.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?