Guild Wars 2 z siedmioma milionami kont

Patryk Purczyński
2015/10/24 10:48
0
0

W dniu premiery dodatku Heart of Thorns do Guild Wars 2 ArenaNet wypuściła infografikę prezentującą dotychczasowe dokonania gry.

Guild Wars 2 z siedmioma milionami kont

"Podróż dopiero się zaczyna" - przekonują twórcy Guild Wars 2 w dniu premiery dodatku Heart of Thorns. Nie jest to jednak do końca prawdą, zważywszy na to, co do tej pory działo się w grze. Według statystyk udostępnionych przez ArenaNet, w masówce utworzono już siedem milionów kont i spędzono w niej ponad 1,4 miliarda godzin. Od listopada ubiegłego roku aż o 135 proc. wzrosła liczba graczy w trybie PvP.

- To był pamiętny rok dla ArenaNet i naszej społeczności graczy w Guild Wars 2 - mówi Mike O'Brien, współzałożyciel i prezes ArenaNet. - Pobudziliśmy naszych fanów w styczniu zapowiedzią Heart of Thorns, pierwszego dodatku do Guild Wars 2, i od tamtego czasu obserwowaliśmy stały wzrost naszej bazy graczy - zapewnia.

GramTV przedstawia:

Poniżej prezentujemy udostępnioną przez ArenaNet infografikę, która przedstawia nieco interesujących danych na temat aktywności w Guild Wars 2. Można się z niej dowiedzieć chociażby tego, że gracze lubią sobie wręczać prezenty i ile zgonów odnotowano w trybie PvP.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!