Premiera dodatku The Sims 4: Spotkajmy się przesunięta na grudzień

Małgorzata Trzyna
2015/10/08 13:15

Początkowo premierę planowano na listopad, ale twórcy potrzebują nieco więcej czasu na przygotowania.

Premiera dodatku The Sims 4: Spotkajmy się przesunięta na grudzień

EA ogłosiło, że dodatek The Sims 4: Spotkajmy się ukaże się w grudniu, a nie w listopadzie, jak pierwotnie planowano. Gracze, którzy nie mogą się doczekać, by zobaczyć świat Windenburg, pobawić się w DJ-a, sprawdzić nowe umiejętności tańca albo dołączyć do własnego klubu, muszą uzbroić się w cierpliwość.

- Wasz entuzjazm i komentarze zainspirowały nas, by włożyć w ten dodatek jeszcze więcej pracy i sprawić, że nie zabraknie w nim niczego - wyjaśnił producent, Grant Rodiek. - Zdecydowaliśmy zatem, że poświęcimy na jego dopracowanie nieco więcej czasu. Wykorzystamy go na doszlifowanie i dodanie głębi The Sims 4: Spotkajmy się. W ten sposób zaoferujemy graczom jeszcze lepsze wrażenia z rozgrywki. Pracujemy nad nowymi przedmiotami i funkcjami, które - jak sądzimy - bardzo przypadną wam do gustu.

GramTV przedstawia:

Wśród nowych funkcji znajdzie się m.in. gra planszowa "Don't Wake the Llama!" oraz skała, z której będzie można skakać do basenu.

The Sims 4: Spotkajmy się ukaże się w Ameryce Północnej 8 grudnia, zaś w Europie ukaże się nieco później, w tym samym tygodniu.

Komentarze
1
Skelldon
Gramowicz
08/10/2015 17:26

Na moje to mogłaby być przesunięta na nigdy. Ten dodatek to jakaś parodia.