Poznaliśmy październikowe gry w PlayStation Plus, z oferty znika Driveclub

Paweł Pochowski
2015/10/01 09:00
8
0

Sony ujawniło ofertę darmowych gier dla graczy opłacających abonament w usłudze PlayStation Network.

Poznaliśmy październikowe gry w PlayStation Plus, z oferty znika Driveclub

Uprzedzamy jednak zawczasu, nie będziecie zadowoleni. Nie jeżeli liczycie na rozbudowane wysokobudżetowe produkcje klasy AAA - choć akurat Broken Age pod "wysokobudżetową" grę podpada jak najbardziej. To pierwsza z darmowych produkcji, która będzie dostępna zarówno na PlayStation 4, jak i na PlayStation Vitę. Drugą z gier dla PS4 i Vity jest Super Meat Boy. Dalej na liście znajduje się Unmechanical Extended na PS4 i PS3, Kung Fu Rabbit na PlayStation 3 i PS Vita oraz Chariot dla PlayStation 3. Niestety, jest też zła wiadomość - z PlayStation Plus znika Driveclub. Trochę słabo, biorąc pod uwagę roczne spóźnienie gry, a następnie kilkumiesięczną obsuwę w udostępnieniu darmowej wersji. Mamy nadzieję, że od czerwca zdążyliście jednak Driveclub PS Plus Edition dodać do swojego konta i będziecie mogli nadal cieszyć się tym tytułem. Jeżeli tego nie zrobiliście to macie jeszcze okazję, bo gra zniknie z PS+ dopiero 6 października.

  • Broken Age (PS4/PS Vita)
  • Super Meat Boy (PS4/PS Vita)
  • Unmechanical Extended (PS4/PS3)
  • Kickbeat (PS Vita/PS3)
  • Kung Fu Rabbit (PS Vita/PS3)
  • Chariot (PS3)

GramTV przedstawia:

Komentarze
8
fenr1r
Gramowicz
01/10/2015 13:02

Dnia 01.10.2015 o 12:28, dariuszp napisał:

O ile lubię rynek Indie o tyle zarówno na PS-ie jak i Steam indyki to zalew śmierdzącej kupy w której czasem ukryje się kilka perełek. Steam ma jeszcze gorzej bo wpadli na pomysł z Early Access i nie pozwalają tego wyfiltrować więc przeglądając ofertę gier - w zasadzie non stop trafiam na niedokończone gry które mnie nie interesują.

To są ludzie, którzy przeglądają ofertę steam? Ja poza stronę główną się nie zapuszczam, a rekomendacje mam ze stron branżowych.

dariuszp
Gramowicz
01/10/2015 12:28

> Żeby nie było, że Polaczki to tylko wiecznie niezadowolone biedaki cebulaki, powiem coś> miłego.Cokolwiek miłego powiesz nie zmaże to Twojego karygodnego zachowania.Co do plusa, zauważ że PS3 miało bardzo dobrą ofertę. Świetne tytuły (prawie zawsze jeden duży tytuł co miesiąc), w zasadzie był od tego i od zniżek bo multi było normalnie dostępne.W tym czasie Microsoft sobie zlewał bo miał większość rynku i przepłacił swoją arogancję tym że oddał większość rynku Sony.Teraz Sony zdobyło rynek i co? PSN jest strasznie niestabilny (więcej nie działa jak działa kiedy próbuje go odpalić wieczorami), PS+ jest wymagany żeby w ogóle zagrać w multi (a że nie ma ciekawych gier multi, anulowałem 2 miesiące temu abonament) a co miesiąc rzucają jakieś indyki.O ile lubię rynek Indie o tyle zarówno na PS-ie jak i Steam indyki to zalew śmierdzącej kupy w której czasem ukryje się kilka perełek. Steam ma jeszcze gorzej bo wpadli na pomysł z Early Access i nie pozwalają tego wyfiltrować więc przeglądając ofertę gier - w zasadzie non stop trafiam na niedokończone gry które mnie nie interesują.Ogólnie od 2 lat zarówno PS jak i Steam to siedlisko chłamu branży gier i zaczynam unikać obie usługi jak ognia gdzie kiedyś korzystałem z nich regularnie.Nic dziwnego że ludzie są niezadowoleni z PS+. Dużo gorsze gry niż kiedyś, dużo gorsza oferta (wymóg do grania w multi) a obietnica że za te pieniądze poprawią PSN się nie spełniła.

AjKnowJu
Gramowicz
01/10/2015 12:24

Ufff, a już się bałem, że plotki w sprawie Assassin Creed: black flag się potwierdzą i dostaniemy go w ofercie, ale naszczescie nic z tych rzeczy. Oferta ciekawa, w nic z tego nie grałem :-)

Usunięty
Usunięty
01/10/2015 11:37
Dnia 01.10.2015 o 10:35, Karfein napisał:

Zdecydowanie żałuję, że przestali wrzucać gry z PS1/PS2/PSP. Wybornie bawiłem się, grając w Super Stardust Portable czy Silent Hill. No i całą trylogię Resident Evil dali, podobnie jak Crash Bandicoot i CTR do tego. Teraz na siłę szukają rzeczy z oferty nieklasycznej, kiedy tyle perełek jeszcze czeka. No ale od czego są promocje :)

Jak wrzucali klasyki, to ludzie narzekali, że wrzucają klasyki.Jak wrzucali gry AAA, to były narzekania, że ludzie już to mają kupione wcześniej na płytach lub w wersjach cyfrowych.Jak wrzucają indyki, to narzekania nadal są.

Karfein
Gramowicz
01/10/2015 10:35

^THISZdecydowanie żałuję, że przestali wrzucać gry z PS1/PS2/PSP. Wybornie bawiłem się, grając w Super Stardust Portable czy Silent Hill. No i całą trylogię Resident Evil dali, podobnie jak Crash Bandicoot i CTR do tego. Teraz na siłę szukają rzeczy z oferty nieklasycznej, kiedy tyle perełek jeszcze czeka. No ale od czego są promocje :)

Karfein
Gramowicz
01/10/2015 10:33

> W SONY muszą mieć bardzo wesołą atmosferę skoro kolejny raz wrzucają na plusa indyki> w momencie gdy live rozchulał się na dobre ze swoimi perełkami. Plus ratuje tylko ostatnio> Styx. Śmiech na sali.Nie zapominaj, że bodaj wszystkie gry, za które teraz tak chwalą Games with Gold, już dawno temu pojawiły się w Plusie. A i gry na X1 są równie tymczasowo dostępne jak w Plusie - nie na zawsze jak w przypadku X360.Ten miesiąc średnio mi pasuje, ale Kickbeat jest miodzio. I tak mam zbyt wiele gier do ogrania na liście, żeby narzekać :D

Moooras
Gramowicz
01/10/2015 10:33

Żeby nie było, że Polaczki to tylko wiecznie niezadowolone biedaki cebulaki, powiem coś miłego. Super meat boy to naprawdę rewelacyjna gra, a w Broken Age od dawna chciałem zagrać (btw, to obie części czy tylko pierwsza?), więc dla mnie nic straconego. To wciąż i tak jest warte tych dwustu złotych rocznie, nawet jak nie ma Black Flaga, czy GTA V. Osobiście nie pogardziłbym jakiś starociem/klasykiem typu Tactics ogre albo Corpse party.

MisioKGB
Gramowicz
01/10/2015 10:23

W SONY muszą mieć bardzo wesołą atmosferę skoro kolejny raz wrzucają na plusa indyki w momencie gdy live rozchulał się na dobre ze swoimi perełkami. Plus ratuje tylko ostatnio Styx. Śmiech na sali.