Trwają już prace nad sequelem Wolfenstein: The New Order

Małgorzata Trzyna
2015/09/23 16:30

Polska aktorka, Alicja Bachleda-Curuś, przyznała w rozmowie z TVN, że pracuje nad drugą częścią gry wideo, której ukończenie zajmie jeszcze dwa lata.

Trwają już prace nad sequelem Wolfenstein: The New Order

- Kontynuuję w dalszym ciągu realizację takiej gry komputerowej, której zrobiłam już pierwszą część, i teraz kręcimy drugą, co potrwa jeszcze dwa lata. Akurat w tę grę grałam jako dziecko i bardzo się cieszyłam, kiedy dotarłam do tego momentu, gdzie mogę zastrzelić Hitlera - powiedziała aktorka w rozmowie z TVN. Do tej informacji dotarł autor z Podcast Rozgrywka, zaś samo wideo można znaleźć na stronie dziendobry.tvn.pl (start około 5:07).

GramTV przedstawia:

Choć nie padł tu żaden konkretny tytuł, łatwo się domyślić, że chodzi właśnie o serię Wolfenstein. Alicja Bachleda-Curuś zagrała rolę Anyi Oliwy w Wolfenstein: The New Order. Wszelkie wątpliwości rozwiewa też wzmianka o zabijaniu Hitlera w grze, która ukazała się przed wieloma laty. Powstanie kolejnej odsłony Wolfenstein raczej nie byłoby wielką niespodzianką, zwłaszcza, że dyrektor kreatywny, Jens Matthies, przyznał jeszcze przed premierą The New Order, iż twórcy mają sporo pomysłów na sequel i chcieliby go zrobić - oczywiście, jeśli pierwsza część odniesie sukces.

Bethesda jeszcze nie ogłosiła, że rozpoczęto prace nad sequelem Wolfenstein: The New Order.

Komentarze
14
elmartin
Gramowicz
24/09/2015 14:09

Super. Doskonała wiadomość ;)W Wolfenstein: The New Order grało mi się świetnie, zresztą w Wolfenstein: The Old Blood również.

Usunięty
Usunięty
24/09/2015 13:33

A ja nadal czekam na jakąś lepszą okazję do zapoznania się z "jedynką". ;p

Usunięty
Usunięty
24/09/2015 08:00

No i świetna wiadomość. W The New Order grało mi się naprawdę bardzo przyjemnie. Był to taki trochę powrót do przeszłości ale jednak ze wszystkimi dobrodziejstwami aktualnych technologii.Dodatku nie miałem co prawda okazji zakosztować, ale myślę, że jak tylko będzie jakaś promocja na niego, to sobie zakupię i ogram. W końcu do premiery drugiej części W:TNW trzeba będzie jakoś czas wypełnić ;) A czasu na granie jest ostatnio prawie tyle co nic.
Trwa Wczytywanie