Londyn z Assassin's Creed Syndicate musiał poczekać na rozwój technologii

Katarzyna Dąbkowska
2015/09/14 09:30
5
0

Twórcy gry twierdzą, że dzięki temu mogli stworzyć dużo piękniejsze i okazalsze miasto.

Londyn z Assassin's Creed Syndicate musiał poczekać na rozwój technologii

Assassin's Creed rozgrywał się już w wielu miejscach. Mieliśmy już Florencję, Damaszek, Masjaf, Nowy Jork, Paryż czy Boston. W październiku natomiast udamy się w wirtualną wycieczkę po Londynie z czasów industrialnych. Dlaczego dopiero teraz? Na to pytanie odpowiedział reżyser gry, Marc-Alexis Côté w wywiadzie dla PlayStation Magazine:

– Musieliśmy poczekać na rozwój technologii. Naprawdę chcieliśmy stworzyć coś co nazywam „nowoczesnym Londynem”, który jest w sumie Londynem z epoki wiktoriańskiej i rewolucji przemysłowej. Myślę, że wcześniej nie było jeszcze technologii, która pozwalałaby na zbudowanie tak ładnego miasta. Wszystkie te karety, ludzie, wyższe budynki, szersze ulice wymagają większej mocy obliczeniowej i dopiero teraz możemy to osiągnąć – mówi Côté.

GramTV przedstawia:

Assassin's Creed Syndicate zadebiutuje w październiku tego roku. Wersja na PC pojawi się jednak dopiero w listopadzie.

Komentarze
5
koNraDM4
Gramowicz
14/09/2015 15:18

Ja wiem, że technologia jest teraz lepsza, ja wiem, że teraz mogą cudować z grą, ale ja nie wiem czemu nie postarali się dopracować poprzedniej (czyżby nacisk wydawcy ? ) i tak samo nie wiem, czy dopracują tę grę

Usunięty
Usunięty
14/09/2015 13:20

Az dziw bierze ze nikt nie zauwazyl braku lejc w AC3 ..... Powozono "wirtualnymi" lejcami :P zwyczajnie ich nie bylo. Nawet Lukas przyznal ze tego nie zauwazyl, widac trza bylo dac recenzje Myszy on zrobilby porzadek z ocena serii :P

Usunięty
Usunięty
14/09/2015 11:21
Dnia 14.09.2015 o 10:09, Evertsen_Dante napisał:

Szczególnie te karety, które były już w Revelations albo konie, które były tylko w jedynce i dwójce. Tak w ogóle ktoś wie czemu z nich zrezygnowano? Po za tym Paryż w Unity to najnudniejsze miasto w serii, nie umywa się do żadnego wcześniejszego (może do tego z Liberation tylko).

Konie były także w trójce ;) a Paryż z Unity jest świetny, problemem jest to, że mamy tam tylko Paryż i nic więcej i był to regres w porównaniu do Black Flag (który, moim zdaniem, jest znacznie nudniejszy ;) ).
Trwa Wczytywanie