Bandai Namco rejestruje nowe marki. Kolejne Soulsy w planach?

Patryk Purczyński
2015/09/09 11:04
2
0

Serca fanów serii Souls powinny zabić szybciej na wieść o tym, jaką nazwę Bandai Namco zarejestrowało w urzędzie patentowym.

Bandai Namco rejestruje nowe marki. Kolejne Soulsy w planach?

Było Demon's Souls, jest Dark Souls, będzie Slashy Souls? Taki właśnie tytuł Bandai Namco zarejestrowało w amerykańskim urzędzie patentowym. Przynależy on do kategorii gier wideo, zatem mamy pewność, że nie chodzi o żadną produkcję towarzyszącą z innego medium. Zachodnie serwisy sugerują, że może to być produkcja przeznaczona na urządzenia przenośne, ale oficjalnie żadnych szczegółów nie ujawniono.

Oprócz Slashy Souls Bandai Namco w UPSTO zarejestrowało również Thousand Storm. W europejskim urzędzie patentowym firma zarezerwowała sobie z kolei prawa do marki Burning Blood. Co kryje się pod tymi tytułami? Na razie nie sposób odpowiedzieć na to pytanie. Nie jest również powiedziane, że rejestracji wydawca dokonał z myślą o kolejnych projektach twórców Soulsów, From Software.

GramTV przedstawia:

Tym niemniej dyrektor kreatywny studia, Hidetaka Miyazaki, wspominał w jednym z wywiadów, że ma w planach kilka nowych przedsięwzięć. - Może to być coś z gatunku sci-fi, ale na bliższe informacje musicie poczekać - zapowiadał. Jedno jest pewne: From Software pracuje nad Dark Souls III, które na PC, PS4 i XOne powinno się ukazać na początku 2016 roku.

Komentarze
2
Illidian_Stormrage
Gramowicz
10/09/2015 19:01

Jaram się jak nie wiem co, mam nadzieję że będzie coś na podobne Demon''s Souls

Usunięty
Usunięty
09/09/2015 19:14

Brzmi jak jakiś tajemniczy projekt mobilki na podstawie DS, a nie kolejna duża część. ;P Zobaczymy, co z tymi nazwami zrobią, ale nie byłbym za bardzo huraoptymistyczny. ;)