Pięć sposobów rozgrywki przedstawionych na zwiastunie Need for Speed

Paweł Pochowski
2015/09/04 10:15

Prędkość, styl, ekipa, bezprawie i tuning - która z tych ścieżek będzie Waszą, podczas zabawy z nowym Need for Speedem?

Pięć sposobów rozgrywki przedstawionych na zwiastunie Need for Speed

Electronic Arts zaprezentowało nowy zwiastun nadchodzącej, tegorocznej edycji Need for Speed. Na filmiku tłumaczone są podstawowe mechaniki rządzące rozgrywką. Okazuje się, że najważniejsza w całej grze będzie reputacja, a nie pieniądze, bo to ona zapewnia nam dostęp do nowych wyścigów czy lepszych części. Sposobów na podbijanie ulic i zdobywanie reputacji będzie natomiast pięć: prędkość, styl, ekipa, bezprawie i tuning, a tylko od gracza zależy, na którym z nich skupi się podczas rozgrywki.

Pierwszy z nich kryje wyścigi w stylu sprint oraz time attack, w których warunkiem do zwycięstwa jest przebycie określonej trasy w jak najkrótszym czasie. Stawiając na styl gracz będzie miał sporo okazji do jeżdżenia bokiem oraz wykonywania różnych ewolucji podczas chociażby zawodów z cyklu gymkhana. Bezprawie to zabawa w kotka i myszkę z policją, tuning natomiast naturalnie przerabianie samochodów. Ostatnia ze ścieżek rozgrywki, ekipa, to branie udziału w grupowych zawodach, chociażby w drifcie, wraz z naszymi znajomymi z jednej paczki. Oczywiście podczas zabawy nie trzeba skupiać się na jednym z elementów, równie dobrze można korzystać ze wszystkich pięciu ścieżek rozgrywki. Więcej, na poniższym zwiastunie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
5
Luk04229
Gramowicz
05/09/2015 13:51

Ojojoj już zacieram rączki. Wygląda na to, że król powrócił. Wreszcie nie same najnowsze supersamochody, ale stare, dobre, piękne klasyki z duszą. Sama rozgrywka, miasto, wszystko zapowiada się wspaniale. Mam wielka nadzieję, że to nie skończy się jedynie na trailerach.

Kacper983
Gramowicz
04/09/2015 21:00

> Kluczowe pytanie brzmi: czy jest na 100% potwierdzone, że w grze będzie można wyłączyć> (na konsoli Xbox One) bujającą się kamerę?Tak, tak i jeszcze raz tak. Było już o tym wielokrotnie mówione w prawie każdym filmiku na YT prezentującym grę z gamescomu.

sebo212
Gramowicz
04/09/2015 18:43

Kluczowe pytanie brzmi: czy jest na 100% potwierdzone, że w grze będzie można wyłączyć (na konsoli Xbox One) bujającą się kamerę?

nurbi
Gramowicz
04/09/2015 14:25

Pierwsze ujęcie w trailerze aż poczułem oddech Undergrounda 2 na plecach :D :DBardzo się cieszę że wrócili do tych klimatów. Superfury były nudne jak flaki z olejem.

GGrzechu123
Gramowicz
04/09/2015 13:51

Wygląda zacnie. Kupie na pewno jak stanieje trochę.